2752
2734

انقدر باید مدل بزنی و این سالن و اون سالن بری که بهت مشتری بدن و بتونی روی پیجت کار کنی 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😔 هعییی پس من چی یاد بگیرم برای کسب درآمد 

منم مثل شما هستم. اول باید ببینی چی دوست داری بعد بری یاد بگیری بعد یه مدت زیر دست باشی بعد دیگه کار خودتو راه بندازی چون من خودم دوره رفتم اما انگار هیچی بلد نیستم چون کلی گفت با اینکه پول زیادی هم ازم گرفت

منم مثل شما هستم. اول باید ببینی چی دوست داری بعد بری یاد بگیری بعد یه مدت زیر دست باشی بعد دیگه کار ...

والا من همین شینیون هم به خاطر پول به فکرش افتادم اگرنه چیزی که من دوست دارم احتمال اینکه درآمد درست درمون ازش داشته باشم خیلی‌ کمتره فقط باید پول کلاس بدم 

یعنی تو سه ماه پول کلاست در نمیاد ؟

نه منظورم اینه من نقاشی و اینجور چیزا دوست دارم اونم اصلاً کار نداره و فقط باید شهریه کلاس بدم ، اما مثلاً آرایشگری اگر پول دوره بدم می‌دونم بازار کارش هم خوبه منتها این شینیون رو با هزار امید انتخاب کردم اصلاً خیلی‌ ناراحت شدم خیلی‌ ها گفتن کار نداره 

نمی‌دونم دیگه باید برم سراغ چی 

اوایل باید تو سالن کار کنی تا هم تجربه کسب کنی هم برا خودت اسم و رسمی پیدا کنی بعد جدا برا خودت سالن بزنی ..البته اگه منطقه ای باشه که اطرافش سالن نداشته باشه شاید کارت بگیره که اونم باید بقیه ی هنرهای آرایشگری رو بلد باشی

نه منظورم اینه من نقاشی و اینجور چیزا دوست دارم اونم اصلاً کار نداره و فقط باید شهریه کلاس بدم ، اما ...

من دختر داییم پنج ماه پیش شنیون رو شروع کرد شاید روزی ده دوازده ساعت کار می کرد،کلی آرایشگاه رفت و اومد ،،، اما الان نسبت به اوایل هم تمیز تر کار میکنه و هم توی بهترین آرایشگاه داره کار میکنه 

بیشتر شغلا از همون اول پول خوبی ندارن ولی همین که زحمت بکشی و خیلی پیگیر باشی خب پیشرفت میکنی و پول خوبی هم در میاری😊اتفاقا به نظرم شما شروع کن اولش درآمد زیادی نداره اما قطعا چند ماه بگذره درآمدت خیلی بهتر میشه ، موفق باشی ❤️

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸