2733
2739
عنوان

لوازم ارایش شرکت نفیس خوبه؟؟

122 بازدید | 17 پست

من خیلی بد شنیدم راجب تاثیرات لوازم مراقبت پوستیش ولی یه کرم پودر ازش دارم‌خوب رو پوستم میخوابه حالا دوباره میخوام ب دوستم بقیه لوازم ارایشارو سفارش بدم‌ نمیدونم چکار کنم 

لوازم ارایششم مثل مراقبت پوستیاشه؟ میشه تجربتونو بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنداییم آرایشگره ،ژل بعدازاصلاحشوهمیشه میخره خیلی مشتریاش راضین 

بقیه محصولاتشونمیدونم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2742

من اصلا از این شرکت های هرمی خوشم نمیاد حس میکنم لوازم ارایششون رو توی زیرزمینی در اسلامشهر درست میکنن😅 نیست پایه و بناشون دروغه اینه که به هیچیشون اعتماد ندارم 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

یادش بخیر یه زمانی فقط من و دو سه نفر دیگه مشاور فروش نفیس نبودیم 😂😂

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

منم تازه گزفتم .ی ژل شستشو گرفتم خوبه.یه شامپو‌زیتون گرفتم ک باعث ریزش موهام شده ‌یدونه روغن آرگان خریدم ک هنوز نمیتونم چیزی بگم .چون ۱بارراستفاده کردم

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...
یادش بخیر یه زمانی فقط من و دو سه نفر دیگه مشاور فروش نفیس نبودیم 😂😂

ومنی ک هنوز اسمشم تازه شنیدم

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...
2740
منم تازه گزفتم .ی ژل شستشو گرفتم خوبه.یه شامپو‌زیتون گرفتم ک باعث ریزش موهام شده ‌یدونه روغن آرگان خ ...

من ژل شستشوی قورتشو گرفتم بعد یه مدت پوستم یجوری شده بود🤦🏻‍♀️ ولی کرم پودرش فعلا خوب بوده برام برای همین دو دلم

مراقبت پوستیاشم عالیه حتماً درست استفاده نکردید وگرنه من خیلی دوست دارم از بقیه هم خوب شنیدم

نمیدونم ولی اصلا به پوست من نساخت پوستمو زبر کرد برای همین کلا گفتم مراقبت پوستیاشو دیگه نگیرم 

ولی کرم پودرش خوب بود برام میخوام ببینم بقیه لوازم‌ ارایشاشم اینجوریه یا نه یهو مثل مراقبت پوستیاش نباشه🤦🏻‍♀️

نمیدونم ولی اصلا به پوست من نساخت پوستمو زبر کرد برای همین کلا گفتم مراقبت پوستیاشو دیگه نگیرم  ...

شرکت نفیس نشان یونسکو داره حتماً درست استفاده نکردید یا اونی که محصولا رو بهتون فروخته درست مشاوره نداده 

شرکت نفیس نشان یونسکو داره حتماً درست استفاده نکردید یا اونی که محصولا رو بهتون فروخته درست مشاوره ن ...

شامپو‌زیتونش ۳بار استفاده کردم موهام داره میریزه😑

2706