2737
2739
عنوان

تاحالا شده دلتون بشکنه....

722 بازدید | 100 پست

سلام دوستان خیلی حال روحیم خرابه فقط دارم حفظ ظاهر میکنم تا بقیه متوجه حال داغونم نشن...

تا حالا شده دلتون از حرف کسی یا کار کسی بشکنه قشنگ شکستن دلتونو حس کنین؟؟؟ یا کسی دلتونو بسوزونه سوختن دلتونو حس کنین؟؟؟

این جور مواقع باید چیکار کنیم تا خوب شیم؟؟؟

دلم بدجور شکسته و سوخته یعنی جدا جواب دل شکسته منو میده؟

کسی تو زندگیم اینقدر مهم نیست ک با حرفش دلم بشکنه 

بله ب خدا واگذار کن و دیگه بهش فک نکن 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نباید خوب بشی باید کنار بیای و قوی بشی که دفعه بعد با بولدوزر ام خواستن از قلبت ک هیچی خودت رد بشن نتونن

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2738

اسی بگذر و بهش فکر نکن روش بمونی عذاب الکیه چاره ای جز گذشتن نداری 

خدا خودش جواب اونم میده انشالله

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بله 

فراموش نمی کنی ولی به مرور زمان کمرنگ میشه از یادت 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 

آره شکسته بد جوری

مادر شوهر خدا بیامرزم بد جور دلمو شکوند  

من بیماری صرع دارم  ،بعد برادر شوهرم اومد گفت هر وقت میخوای بیایی شمال مامان میگه غشی دوباره میخواد بیاد اینجا ،اصلا اسمتو صدا نمیزنه میگه غشو ،آخ که ی جوری قلبم شکسته که الان بعداز پونزده سال دوباره اشکم اومد.  

2706