2752
2734
عنوان

تاحالا شده دلتون بشکنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 100 پست

خیلی

از مادر و خواهر و خانوادم بی نهایت

کاری نمیتونم بکنم جز اینکه با خدا درد و دل کنم حتی نمیتونم گریه کنم

خدایی که میبینه و سکوت کرده

دلم یه خانواده خوب یه مادر مهربون یه پدری که تکیه گاه باشه یه خواهری که محرم رازم باشه و یه برادری که کنارم باشه میخواد

اما تو این ۳۸ سال سنی که از خدا گرفتم هیچ وقت برای یه لحظه هیچ کدوم و نداشتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی جاها دلم شکسته  اونقدری که دیگه جوش نخورده و با همون شکسته هاش سر میکنم

دقیقا منم🤦🏻‍♀️تبدیل به عادت میشه

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

تا دلت بخوااااد....همینک تاالان باردار نشدم و کلی حرف میشنوم خودش کلی دل شکستنه برام

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 

بله .همسرم.

با اینکه من ۱۲سال با همه چی ساختم و کنار اومدم‌و بخشیدم .یه کاری کرد که برای همیشه از چشمم‌افتاد ودیگه نمیخوامش حتی یک‌درصد.۵۰روزه یک کلام باهاش حرف نزدم.نگاهش نکردم.

فقط دارم‌به طلاق فکرمیکنم

بله جیگر گوشم دلمو ی جوری شکوند ک دوهفته تو جام افتادم و نا ندارم سرپا شم ولی از خدا می‌خوام عاقلش کنه 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
آره شکسته بد جوری مادر شوهر خدا بیامرزم بد جور دلمو شکوند     من بیماری صرع دارم  ، ...

عجب مادر شوهری

حالا که به رحمت خدا رفته مطمئن باش الان داره تقاص حرفی که بهت زده رو اون  دنیا  پس میده

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2706