2733
2739
عنوان

مامانا چجوری از پوشک بگیرمش

224 بازدید | 24 پست

مشکلم اینه که دخترم تو دستشویی نمیاد،امروز از ۸ اومدم بالا سرش بیدارش کنم ببرم تو دستشویی،بیدار نمیشه،جیغ میزنه میگه میخوام بخوابم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندوقتشه

دوسال و نه ماه

اول اسفند تولد سه سالگیشه

به شدت مقاومه

همه چیو هم متوجه میشه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2728
ادم گنده رو هم نمیشه بیدار کرد برد دستشویی والا یه کاری نکن از دستشویی رفتن بدش بیاد چند سالشه

پس چرا تو تاپیکای پوشک میگن صبح زود بچه رو بیدار کنین ببرین دستشویی

دوسال و نه ماه اول اسفند تولد سه سالگیشه به شدت مقاومه همه چیو هم متوجه میشه

خب بچه خوابه. بزار بخوابه. وقتی بیدار شد. میبری دست و صورت بشوره و مسواک بزنه. اون وقت هم دسشویی ببر.

من آدم بزرگ از خواب برای دستشویی بیدار نمیشم

یعنی بچه رو به خاطر دستشویی ازخواب بیدار می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

اولین روزه که دارم شروع میکنم،هیچی نمیدونم😅

خب الان من چیکار کنم

2738

خسته نباشی واقعا میخواستی بزاری یه سال دیگه. اولا که خیلی دیره دوما روشت دیوانه کننده ست برو یکم مطالعه کن قبلش عزیزم

اولین روزه که دارم شروع میکنم،هیچی نمیدونم😅 خب الان من چیکار کنم

به سلامتی. بزار خودش بیدار بشه.در طی روز بیدار بود. ببرش. براش با گوشی آهنگ بزار. یا کارتون. یا تشویقهای دیگه که بشینه. هر 3-4 ساعت ببر. و دیگه هم اصلا اصلا اصلا پوشک نکن. و پوشک رو نبینه

خنده نداره که خوبه یکم مطالعه داشته باشیم قبل پرورش یه انسان

عزیزدلم من ۶ ماهه دارم انواع پیجا و دوره ها رو زیرو رو میکنم،بچم مقاومه حتی به تعویض پوشک

یکم دیراقدام کردی من دخترمو دوسال ونیم با مایبیبی هریک ساعت بردم اوردم تاسه سالگی کشید تا کم کم گفت ،شماهم شبا مایبیبی کن روزا کم کم بهش یاد بده

2706