2733
2734
عنوان

مامانم وقتی میاد خونمون کنگر میخوره لنگر میندازه

| مشاهده متن کامل بحث + 3738 بازدید | 132 پست

منم شرایطم مثل توعه حالمم بده دوتا بچه هشت ماهه دارم همینارو برا مادرشوهرم گفتم ولی با اینحال باز دارن میان سه روز بمونن اینجا خدا لعنتش کنه،اگه کسی درکم کرد برا نیومدنشون صلوات بفرسته😔

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم شرایطم مثل توعه حالمم بده دوتا بچه هشت ماهه دارم همینارو برا مادرشوهرم گفتم ولی با اینحال باز دا ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

میشه برای شفای یه پسر کوچولوی مریض صلوات بفرستین  
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

مرسی قربونت برم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

نه والا حق داری کمترین کار اینه که با یه بچه کوچیک به شما کمک کنن اگه اومدن حداقل تو کارها ازشون با روی خوش کمک بخواه یا اگه مثلاً درخواست کنی رد میکنن مثلاً بگو من غذا پختم شما سالاد درست کن وسایل بده دستشون خودت رو مشغول کار دیگه کن

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

حق داری

اونجایی ک مادرت بهت گفت اعصابم برات خراب شد نباید میگفتی چرا ک اون بگ خاستیم بیایم

واستی بگی مرسی ک درکم میکنی اره شرایطم خیلی بعد

ببین این حرف حالیش نمیشه البته معذرت میخام

بهش بگو فعلا اوضاع مالیمون ضعیف شوهرم یکم فشار مالی و عصبی روش

نمیتونیم مهمونی بدیم انشالا اوضاع روبراه شد خودمون میایم سر میزنیم بهتون رفع دلتنگی شه

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

آدم بدی نیستی❤️🫠

من عمم اومد باپسرش خدامیدونه ۲هفته موندن یعنی داشتم روانی میشدم مامانمم رفته تهران اونجا دکتر داره

انقدر دست وبالمون خالیه🤕بیش از حد واینکه 

پسرعمم نزدیکه یکساله خونه بازسازی میکنه دفی چهل روز خونه ماست 😥دارم روانی میشم بقرآن 

الهی خیر ازخونش نبینه

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 

واقعا جواب کردن بعضی ها خیلی سخته و از اون بدتر حرف و سخن های بعدش  بهتون حق میدم ولی چه باید کرد،به نظر من شما میتونید خیلی عادی و معمولی از خونوادت پذیرایی کنی و ازشون کمک بگیری لازم نیست که خودتون اذیت کنید هر چند که با این شرایط اقتصادی که برامون تعیین کردن مهمونی دادن یه وعده هم سخته 

خدا نکنه عزیزم    

برای پسر کوچولوت دعای نادعلی میخونم گلم