2752
2734
عنوان

مامانا چجوری از پوشک بگیرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 24 پست
به سلامتی. بزار خودش بیدار بشه.در طی روز بیدار بود. ببرش. براش با گوشی آهنگ بزار. یا کارتون. یا تشوی ...

ممنون گلم❤دیشب پوشکو کلا جمع کردم،تاحالا فقط تئوری راجبش خوندم،از امروز صبح میخواستم شروع کنم،پس به دستشویی اول صبحش کاری ندارم ،اول طول روزشو کنترل میکنم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
عزیزدلم من ۶ ماهه دارم انواع پیجا و دوره ها رو زیرو رو میکنم،بچم مقاومه حتی به تعویض پوشک

اموزش های پیج ها که دوزاریه پرورش دکتر هلاکویی رو گوش بدید 0 تا 3 سالگی اگه بازم مشکل داشتید با روانشناس کودک تماس بگیرید دستشویی یکی از مسایل حیاتی تو رشد شخصیت یه بچه ست شوخی نگیرید توروقران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شروع اموزش توالت از.  18 ماهگی با یکسری اصول شروع میشه خیلی مرحله حساسیه و باید تا دوماه پرونده بسته بشه الان بچه شما اینقد بزرگه برای اینکار که واقعا من نمیدونم چکار باید بکنید

یکم دیراقدام کردی من دخترمو دوسال ونیم با مایبیبی هریک ساعت بردم اوردم تاسه سالگی کشید تا کم کم گفت ...

خودمم حس میکنم دیر اقدام کردم بخاطر فوت پدرهمسرم خونه نبودیم،انگار الان راه در رو ها رو پیدا کرده راحت منو میپیچونه

شبا پوشک میکنم،صبح زود قبل بیدار شدن بازش میکنم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2731
اموزش های پیج ها که دوزاریه پرورش دکتر هلاکویی رو گوش بدید 0 تا 3 سالگی اگه بازم مشکل داشتید با روان ...

عزیزم من از بارداریم با سی دی های دکتر هلاکویی پیش رفتم،میدونم دکتر انقد به این موضوع حساسه که زیربنای خیلی از مشکلاتو ازین موضوع میدونه،متاسفانه راجب جزیئات از پوشک گرفتن تو سی دی و خط رادیو حرفی نمیزنه

اگه تاالان صبر کردم بخاطر فوت پدرهمسرم و رفت و آمده ها بوده،از آسیبهاش مطلع هستم،واقعا نمیخوام جوری رفتار کنم دخترم آسیب ببینه

خودمم حس میکنم دیر اقدام کردم بخاطر فوت پدرهمسرم خونه نبودیم،انگار الان راه در رو ها رو پیدا کرده را ...

قبل بیدارشدن اذیت میشه بزاربیداربشه بازکن ،منم اوایل با پوشک بردم بعددیدم جواب نمیده کلا بازکردم همه جارو نجس کرد تایادگرفت ،یه مدت بعدازدستشویی میگفت بعدیادگرفت

بابا کی گفته بچه رو ازخواب بیدارش کن؟ اگر قبل خواب یا نصفه شب پانشده مایعات بخوره.. یا جاش سرد نیست و خوبه بگذار بخوابه بیدار شد ببرش.. پوشکش رو باهمکاری خودش جمع کن جلوی چشمش بنداز بیرون(جمع کن) ببینه دیگه نیست؛ بسیار صبر وحوصله به خرج بده؛ هر نیم ساعت ببرش دستشویی اگر مایعات خورد نهایت تا ده دقیقه بعدش؛ خوراکی مورد علاقشو بگذار اگر جیش گفت و رفت بهش بدی؛ اگر نم پس داد اصلا سرش داد و هوار نکن بدتر استرس میگیره؛ سردیجات بهش اصلا نده که دیگه نتونه کنترل کنه.. خداقوت. 

همیشه برای ماندن دلیل هست..وبرای رفتن بهانه..
بابا کی گفته بچه رو ازخواب بیدارش کن؟ اگر قبل خواب یا نصفه شب پانشده مایعات بخوره.. یا جاش سرد نیست ...

ممنون از راهنماییات گلم💚

عزیزم من از بارداریم با سی دی های دکتر هلاکویی پیش رفتم،میدونم دکتر انقد به این موضوع حساسه که زیربن ...

خوبه که اشنایی دارید

خب یکسال پیش باید شروع میکردید این اتفاقات که اینقد طولانی مدت نبوده

اتفاقا دکتر با جزییات گفته من این کارو کردم

از 15 ماهگی شروع کردم کتاب داستان و نقاشی در مورد توالت و دستشویی

بعد تو 18 ماهگی استارت زدم لگن عروسکی و آموزش نحوه نشستن روش فعلا با لباس 

بعد دیدن مادر حین ادرار کردن که بچه ببینه چ اتفاقی میوفته

بعد یک ساعت یکبار با بازی و خنده نه عصبانیت و دعوا در اوردن پوشک و بردن بچه رو لگن

حالا ممکنه چند روزم کاری نکنه

پروسه ادرار تا یک ماه تموم کردم

جوری که بچم فقط مدفوع شو تو پوشک انجام میداد وقتی جیش داشت پوشکشو میکشید میگفت جیش 

یک ماه بعد که کاملا ادرار جا افتاد همین پروسه رو رو مدفوع اجرا کردم تا 22 ماهگی کلااا پوشک جمع شد

این برداشت و تجربه من از دکتر هلاکویی بود دیگه برای سن بچه شما اطلاعی ندارم

خوبه که اشنایی دارید خب یکسال پیش باید شروع میکردید این اتفاقات که اینقد طولانی مدت نبوده اتفاقا د ...

ممنون از توضیحاتت عزیزم❤،متاسفانه من دیر شروع کردم مقاومت دخترم زیاد شده