2737
2734

تبش چنده؟

تازه شیاف گذاشتی صبر کن

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ویروس جدیده پاشویه کن بیشتر دستمال مرطوب روی قلبش بذار به دختر من که قرص استامینوفن داد دیگه دکتر تبش پایین نمی اومد با پروین شیاف هم نمیذاره بذارم شش سالشه

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
2740

پیاز رنده کن کف پاش بذار

رو سینه و زیر بغلشم با اب گرم تن شویه کن

البته ی پارچه هم بنداز روش لرز نکنه

شیاف گذاشتی میاد پایین تا ی رب دیگه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

یک دکتر طب سنتی اینا رو گفت در تلویزیون

یک برگه کاهو بالای سمت راست شکم بچه روی کبد بگذار تب رو پایین میاره 

ماء الشعیر طبی تب رو پایین می آورد. جو رو بجوشون کمی که در آب بجوشه جو باد می کنه و حالت شکفته پیدا میکنه. خاموش کن زیرش رو. آب روش رو سریع بردار اون ماء الشعیر طبی هست بهتره گرم استفاده بشه اما سرد هم میشه

تن شویه و پاشویه با گلاب

یا اب نمک

یا ی قاشق سرکه با اب

هم خوبه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2706