2752
2734

پیشنهادی دارین؟

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودت را درمعرض صحبت کردن بزار

2. شمرده صحبت کن

3. با اعتماد به نفس صحبت کن

4. از تیکه کلام استفاده نکن

5. میزان صدات رو کنترل کن

6. کتاب آیین سخنرانی رو بخون

7. واضح صحبت کن

8. کتاب هنر بیان رو بخون

9. به چیزی که میگی اعتقاد داشته باش

1۰. استرست رو مدیریت کن

۱۱زیاد مطالعه کن

----

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

۱.استایل منحصر به فرد: توی استایلتون سعی کنید متفاوت باشید! منظورم این نیست که عجیب لباس بپوشید ولی مرتب و زیبا لباسهاتون رو ست کنید

۲.اکسسوری: به استایلتون کلاه، جواهرات خاص، کیف دستی و هرچیزی که شمارو خاص تر میکنه اضافه کنید

۳.حالت چهره: گاهی سعی کنید به جای صحبت کردن از چشم ها و حالت چهره برای بیان احساساتتون استفاده کنید

۴.زبان بدن جذاب: از حالت بدن و دست‌هاتون برای داشتن ژست خاص و جذابیت بیشتر استفاده کنید

۵.راه رفتن مطمئن: با اعتماد به نفس حرکت کنید. اینکار باعث میشه همه متوجه حضور پر انرژیت شن

1. به دنبال تایید از دیگران نباش: یک زن الفا ارزش خود رومیدونه ونیازی به تایید یا تایید دائمی از سوی دیگران نداره.

2. درگیر شایعات نشو: از درگیری های جزئی و درام فراتر برو.

3. از بیان نظر خود نترس: نظرات خود رو با اطمینان و قاطعیت، بدون ترس از قضاوت یا واکنش منفی بیان کن.

4. ارزش ها یا باورهای خود رو به خطر نینداز.

5. از چالش ها دوری نکن: چالش ها روبه عنوان فرصت هایی برای رشد و توسعه بپذیر.

6. توانایی های خود رودست کم نگیر: به خود و توانایی های خود ایمان داشته باش. چالش

های جدید روبپذیر و به خود فشار بیاور تا به پتانسیل کامل خود برسی.

7. اجازه نده ترس تورو عقب نگه داره: از منطقه راحتی خودت خارج شو و عدم اطمینان

رودر آغوش بگیر.

8. بی احترامی رو تحمل نکن: از دیگران احترام بخواه و برای رفتاری که

انتظار داری با تو مرزهایی تعیین کن.

۱.استایل منحصر به فرد: توی استایلتون سعی کنید متفاوت باشید! منظورم این نیست که عجیب لباس بپوشید ولی ...

مشکل من کمبود اعتماد به نفسه و این باعث میشه برا هر اشتباهی که مرتکب میشم مدام خودمو سرزنش کنم و حالمو بد کنم

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨