2733
2734
عنوان

شوهر دانشجو سربازی نرفته

215 بازدید | 10 پست

قبل ازدواج خونوادش کفتن ما یه پسر داریم هرچی داریم برا اونه الان ازدواج کردیم خونوادش هیچکاری نمیکنن بعد یکسال ن خونه ن ماشین میگن فعلا ک چند سال دیگه عقدین هروقت خواستین عروسی کنسم شوهرم هر هدیه ای بتواد بگیره باید التماس کنه باباش بهش پول بده برا من بخره باباشم خسیسس پولش ب جونش بنده فقط داره از من ایتفاده میکنه اخر هفته ها میاد مهمونی خونمون و میگه اذیت کنی دیگه نمیام شهر دیگس دستمم بهش نمیرسه ۲سال از درسش مونده ک براش مهم نیس داره یسال عقب میفته سربازی هم نرفته 

خانم هستم اسم کاربریم جهت فانه

خب انتخاب اشتباه همینه

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلا انتخابت اشتباهه گلم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

سربازی مجددها رو می ندازن شهر خودشون متاهل ها که جای خود دارد . حقوق شون هم اون موقع بالای 7 تومن خواهد شد . نصف روز هم می رن مثل سربازهای سپاه . نصف روز هم می تونه کار پیدا کنه یا بره مسافر کشی البته اگر ماشین بگیره

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
بعد برا دومادشون با دوتا بچه خونه گرفتن خرجشونو میدن

دلتو خالی نکن اگر برای دامادشون گرفتند دیر یا زود برای پسرشون هم می گیرن

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .