2752
2734
عنوان

چه خاطره ای از شب اول عقدتون دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12987 بازدید | 171 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کنایه بود 😂 ؟ یا واقعنی باید چادر میپوشید؟ 😂 

شوخی بود حرفم 

ولی خب چون خودم خجالتی هستم فکر میکنم اگه بخوام برای اولین بار با نامزد با شوهر عقدی تنها باشم همون اول کار نمیتونم با تاپ باشم حداقلش برای من تیشرته با شلوار

ولی حرفم بیشتر شوخی بود چون خجالتی بودن و طرز پوشش ممکنه تو بعضی ها زیاد بهم مرتبط نباشن 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2731
نه باباااااا😅 

چیکار کرد پپپپ

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 
یقوب یقوبم میکنه واس من😐😂 کم مونده بود بگه اره خواهرا منم هموم شب د*دم😂

یعنی چی یعقوبی یعقوبم😂😂😂😂😂😂 د*دم نه ک*دم

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 
یعنی چی یعقوبی یعقوبم😂😂😂😂😂😂 د*دم نه ک*دم

ن دیگ اومدم تو جمع خانما باید بگه د*دم😂 اینجا مگ جای مرده

یقوب یقوب صدای ی چیز بدیه😑😂😂😂

تو همانی میشوی که می اندیشی!
یه سوال اگه مایلین جواب بدین تو تاپیکاتون درمورد دو شخصیت پزشک وقاضی زده بودین آخر سر کدوم و انتخاب ...

با آقای قاضی ازدواج کردن 

تاپیک زده عکس خواستگار هاتون رو گزاشتند 

اون مورد قاضی خیلی مردونه و جذاب بود 

همه گفتیم عکس اولی رو انتخاب کن 😂

آخرشم با همون شوهر کرد

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...

خیلی اودکلن زده بودم خیلییییی.

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اولین خاطره که از شب اول عقدم یادم اومد این بود که یه سوسکه رفته بود تو لباسم کلی هم گازم گرفت وسط خطبه عقد منم مثل بچه خوشگلا الکی الکی لبخند میزدم که یعنی من خوبم خوبم هیچیم نیست وقتی اومدیم خونه فرداش جاهای گاز سوسکه قرمز شده بود ماهم حدود دوساعت تو خیابونا دور زدیم عقد ما ساعت یازده شب بود ما قبلش تو خیابونا دور زدیم از استرس دوتامون نمیتونستیم هیچی بخوریم گشنه رفتیم سر سفره عقد قبلش هم رفته بودیم آتلیه کلی عکس انداختیم ما دوره نامزدی نداشتیم یک هفته بود نامزدیمون و سنتی بود ازدواجمون با هم راحت نبودیم برا همین واسه عکس گرفتن تو آتلیه خیلی خجالتی بودیم و نامزدم وقتی عکاس دستور میداد چکار کنیم چکار نکنیم دستاش مثل بید می‌لرزید و ازم خجالت میکشید اما الان که حدودا یازده ماه گذشته از اون موقع خیلی با هم راحتیم دیگه نه اون خجالتیه نه من 

اسی خوشبحالت که میتونی از این جور لباسا بپوشی پیش نامزدت من خیلی دوست دارم اینجور لباسایی بپوشم اما خونه خودمون به دلیل وجود داداشم و بابام نمیتونم لباسهای لختی بپوشم اگه هم عروسی کنیم باز نمیتونم اینجور لباس هایی بپوشم چون نامزدم در توانش نبود خونه مستقل بگیره مجبوریم بریم زیر یک سقف با مادرشوهرم زندگی کنیم برا یک مدت البته شرط نگهداری از مادرشوهرم در زمان ناتوانی برعهده منه اگه مستقل بشیم مادرشوهرم هم باید همسایه ما باشه ولی الان که زیر یک سقف قراره بریم و مشخص نیست تا چه مدت اینجوری باشه خیلی تو دلم غصم میگیره میگم کاش منم میدونستم از این جور لباسا بپوشم حتی شده یک بار در طول کل عمرم 

می‌دونم آرزو به دل میمیرم😔💔

چه آرزوی حسرت برانگیز پیش پا افتاده ای🥲💔

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛