2737
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 22141 بازدید | 5251 پست
گلم درسته کالریشون پایینه و زمانهایی که مجازت تکمیله میتونی مصرف کنی اما تو برنامت وارد کنی بهتره

باشه عزیزم امروز همشا زدم ولی دوتا گوجه خوردم یادم رفت🤭

وزن اولیه ۶۰وزن هدف ۵۷تاریخ شروع۱۴۰۳.۱.۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم کالری بندیت خوب بود فقط مثل میانوعده عصر که پرش کردی از وعده ناهارت یه کوچولو کم کن و به میانوعد ...

باز کردم عزیزم پروفایلمم درست کردم 

مصرف ابم هم زیاد بود حدود ۸تالیوان شد فک کنم یادم رفت بشمارم ولی لیوانم بزرگ نیست کوچیکه تقریبا نیم لیوانه

راستی من قرص تیرویید میخورم ناشتا برای کم کاری میخام دانه چیا هم بخورم موردی نداره؟

سایه جون قد ۱۶۲وزنم ۶۰بنظرتون چه وزنی برام خوبه؟صورتمم فوری لاغر میشه چیکار کنم لاغر نشه؟

امروز نمیدونم چرا انقد ضعف داشتم قبلا رژیم گرفتم ولی امروز خیلی صعف میکردم برا همین گوجه و هویج خوردم 

وزن اولیه ۶۰وزن هدف ۵۷تاریخ شروع۱۴۰۳.۱.۹
باشه عزیزم امروز همشا زدم ولی دوتا گوجه خوردم یادم رفت🤭

مصرفیات خیلی خوب بودن گلم خسته نباشی😊❤️

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2731
باز کردم عزیزم پروفایلمم درست کردم  مصرف ابم هم زیاد بود حدود ۸تالیوان شد فک کنم یادم رفت بشما ...

گلم چون تازه شروع کردی ضعف کردی به مرور بدنت عادت میکنه

در طول روز دانه چیا مصرف کن،صبح ناشتا یه لیوان اب ولرم و ابلیمو بخور مشکل نداره و اینکه حداقل ۸لیوان کامل اب بخور چون یکی باعث جلوگیری از اشتهای کاذب و یبوست میشه یکی هم باعث میشه پوستت خراب نشه،مصرف میوه و سبزیجات هم چون فیبر دارن برای صورت خوبه،رژیم خود به خود روی صورت تاثیر میزاره اما اگه بری دوره تثبیت دوباره صورتت برمیگرده

در مورد وزنت هم به نظرم اگه تا۵۵ برسونی که تو دوره تثبیت ۵۷دبشه خوبه،البته بازم به هیکلت بستگی داره چون یه سریا بیشتر سایزی کم میکنن و ریز نقش هستن یه سریا پر نشون داده میشه اندامشون

گلم پروفایلت رو مثل بچه ها تغییر بده و توی امضات تاریخ شروع رژیم با وزن فعلیت رو بزن و هر هفته وزن ج ...

چشم عزیزم فردا برم باطری بخرم وزن کنم چشم 

امروز صبح یک لیوان چای 

میان وعده اعصاب خراب😶

نهار عدسی ۲۰۰گرم + نان بربری ۴۰گرم 

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2740

میخام برم خرید از هایپر 

شیر خرما زیتون پنیر عدس دوغ (چون ماست نمی‌خورم)چیز دیگه ای هست یه نظرتون؟

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
وای وای نگو من گند زدم☹️😕لحظه شماری میکنم ماه رمضون تموم بشه تا تغذیه رو درست بکنم😢

منم گند زدم روم نمیشه گزارش بدم شدم ۸۱.۸۰۰😭😭😭فقط مهمونی عید و افطاری دعوتیم 

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
خیلی زود دوباره رو غلطک میفتی😊نگران نباش راستی بچه ها طبق صحبتی که قبل داشتیم یه خورده میخوام بهتو ...

سایه جون این مهمونیای عید و افطاری تموم نمیشه بازم چاق شدم😭😭 انشالله از ۱۴ جدی شروع میکنم 

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰

[QUOTE=333562621]چشم عزیزم فردا برم باطری بخرم وزن کنم چشم  امروز صبح یک لیوان چای  میان وعده اعصاب خراب ...[/QUOTE

چشمت بی بلا گلم اما محدثه جان صبحانه وعده اصلی محسوب میشه به هیچ وجه مثل امروز نادیده نگیرش و اینکه همینطور که میانوعده ها پر میشن از اونطرف از کالری وعده ها کم میشه در نتیجه غذا زودتر هضم میشه😊پس حتما رو تقسیم کالریت دقت کن❤️

[QUOTE=333562621]چشم عزیزم فردا برم باطری بخرم وزن کنم چشم  امروز صبح یک لیوان چای  میان و ...

چشم

میخام برم خرید از هایپر  شیر خرما زیتون پنیر عدس دوغ (چون ماست نمی‌خورم)چیز دیگه ای هست یه نظر ...

گلم رایس کیک تونستی بگیر به عنوان میانوعده خیلی خوبه،شیره و ارده هم مقویه به عنوان صبحانه گاهی مصرف کن،تخم مرغ ،مواد سوپ جو و خیلی چیزای دیگه که فعلا یادم نیست😉من خودم وقتی برم خرید غیر از چیزای مورد نیازم میچرخم هر چی رو دیدم لازم دارم برمیدارم

منم گند زدم روم نمیشه گزارش بدم شدم ۸۱.۸۰۰😭😭😭فقط مهمونی عید و افطاری دعوتیم 

رها جان به سلامتی استارت بزنید و گزارش بدین تا بتونین کنترل کنید وگرنه زحماتتون رو به باد میدید

2706