2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 23473 بازدید | 5551 پست
سلام خوشگلم چطوری؟خوش برگشتی❤️ معمولا طولانی شدن پریودی باعثش سستی کمره

ممنون گلم

باید چه کرد؟ خسته شدم حس میکنم بدنم خالی کرده

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ ۲۳ اردیبهشت ۷۶.۳۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
ممنون گلم باید چه کرد؟ خسته شدم حس میکنم بدنم خالی کرده

حلوای نارگیل درست کن و بخور ،اگه علت این باشه تموم میشه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سایه جون

من این هفته عادت ماهانه ام وزن نکردم 

هفته ای بعدی وزن میکنم 

@sayehe_mah    

من می‌خوام پس بهش میرسم 😎💪🏻🤸🏻‍♀️💃🏻❤️                              عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه 😍.                                        کاهش وزن سابق( ۷۵به ۶۷😎)                                      [وزن شروع مجدد(20 فروردین):71/450].[وزن ۳اردیبهشت: ۷۱/۱۵۰] .[ وزن ۱۷ اردیبهشت:۷۰/۴۵۰]
سلام سایه جون  من این هفته عادت ماهانه ام وزن نکردم  هفته ای بعدی وزن میکنم  @say ...

سلام عزیزه دلم چطوری؟باشه خانمی

روز وزنکشی ها یکشنبه است 

2742
سلام عزیزه دلم چطوری؟باشه خانمی روز وزنکشی ها یکشنبه است 

ممنونم 

بله می‌دونم ولی من یکشنبه ها از صبح میرم دانشگاه نمیتونم وزن کشی کنم 

کلا دوشنبه ها وزن میکنم 

من می‌خوام پس بهش میرسم 😎💪🏻🤸🏻‍♀️💃🏻❤️                              عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه 😍.                                        کاهش وزن سابق( ۷۵به ۶۷😎)                                      [وزن شروع مجدد(20 فروردین):71/450].[وزن ۳اردیبهشت: ۷۱/۱۵۰] .[ وزن ۱۷ اردیبهشت:۷۰/۴۵۰]
ممنونم  بله می‌دونم ولی من یکشنبه ها از صبح میرم دانشگاه نمیتونم وزن کشی کنم  کلا دوشنبه ...

اهان راست میگی😊یادم نبود😘باشه عزیزم

حلوای نارگیل درست کن و بخور ،اگه علت این باشه تموم میشه

ممنون عزیزم ، حتما ، البته خودم رو چندروزی بستم به چای سبز ، فک میکنم بی تاثیر نباشه ، چون شما گفته بودی زیاده روی ضرر داره 🤒🤒🤒

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ ۲۳ اردیبهشت ۷۶.۳۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
ممنون عزیزم ، حتما ، البته خودم رو چندروزی بستم به چای سبز ، فک میکنم بی تاثیر نباشه ، چون شما گفته ...

نمیدونم عزیزم ممکنه از اون هم باشه

اره گلم تو همه چیز تعادل رو برقرار کنید که دچار مشکل نشید

2740

دوستان گلم

شبتون بخیر

سایه تون مستدام

کاهش وزن روزی تون 😉

امشب یه گزارش بسیااااار خنده دار آوردم فک کنم سایه حکم تید برام بدی 😁🥲 چون خودم رو مقید کردم از امروز کالری شماری کنم و گزارش بفرستم میزارمش تا درس عبرتی بشه ،،،

زیادی خوری رو حتما جبران میکنم

کالری مجاز ۱۲۷۰

کالری مصرفی ۱۶۳۵ !!! 😵😵😵

آب ۵ لیوان (تا آخر شب میخورم)

ورزش نداشتم

دوستان گلم شبتون بخیر سایه تون مستدام کاهش وزن روزی تون 😉 امشب یه گزارش بسیااااار خنده دار آورد ...

😂حالا خوبه قرار بوده رعایت کنی دختر

نوش جونت اما اضافه خوریت رو حتما جبران کن

ناسالم خوری زیاد داشتی

مصرف نون و برنجت رو کنترل کن

ووووووووووووووووووووووو

حتما اب مصرفیت رو تا حداقل ۸ لیوان تکمیل کن

😂حالا خوبه قرار بوده رعایت کنی دختر نوش جونت اما اضافه خوریت رو حتما جبران کن ناسالم خوری زیاد دا ...

🫡🫡🫡🤐🤐🤐

چشم حتما

😂حالا خوبه قرار بوده رعایت کنی دختر نوش جونت اما اضافه خوریت رو حتما جبران کن ناسالم خوری زیاد دا ...

سلام سایه جون خوبی شرمنده چن روز نبودم ی خبر خیلی خیلی بد شنیدیم حالمون خوب نیس نتوستم گزارش بدم 🥺😭

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰

[QUOTE=337297013]سلام سایه جون خوبی شرمنده چن روز نبودم ی خبر خیلی خیلی بد شنیدیم حالمون خوب نیس نتوستم گزارش بدم 🥺 ...[/QUOTE

سلام رها جان چطوری عزیزم دشمنت خانمی🥺خدانکنه جانم چی شده؟

انشاا... که به زودی حال دلتون خوب بشه عزیزم❤️❤️❤️

[QUOTE=337297013]سلام سایه جون خوبی شرمنده چن روز نبودم ی خبر خیلی خیلی بد شنیدیم حالمون خوب نیس نتو ...

مرسی فداتشم 🫂داییم مریض بود بخاطر سرفه هاش بستری کردن دو سه روز پیش گفتن سرطان ریه داره کبدشم درگیره حالش خوب نیس مامانم از لون بدتر بی تابی میکنه

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
2706