2733
2734
بچم شش ماهشه شوهرم صبح میره سرکار شب میاد چه اومدنی یا خسته اس یا باز شب کاره.تو شهر غریبم وقتایی بچم میفته سر گریه هیج جوره اروم نمیشه دلم میخواد بزنمش در نتیجه محکم میزنم تو سرو صورت خودم یه بارم محوم تکونش دادم طفلی بیشتر گریه کرد از دست خودم کلافه شدم چرا من اینطوری شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برو دکتر عزیزم اون بچه گناه داره بعدشم خودت از پا در میای اگه شرایطش رو نداری یه ذره به خودت برس ظاهرت رو تغییر بده دکور خونت رو عوص کن غذاهای گرم درست کن از زعفرون وگلاب بیشتر استفاده کن یه قطره گل سرخ هم بگیر دوهفته استفاده کنی اثرش رو میبینی
مامان سه قلوهای زلزله🤕🤒🤯
2738
اخی،از خودت نارتحت نباش،ادما یه ظرفیتی دارن خب،هم غربت هم تنهایی هم کارای بچه بهت فشار اورده نمیشه شوهرت زودتر بیاد خونه؟یا یک هفته بری خونه مادرت ریلکس کنی؟
کیانا،کارن😍😍
نه متاسفانه نمیشه اخر هفته ها میریم شهرمون فقط یه روز.نه اتفاقا یه هفته خونه بودم غیر از اعصاب خوردی هیچی نبود اخه من برم خونه مامانم مادرشوهرم دنبالم میاد اونجا یعنی سوژه شدما ابجیام بهم میخندن بیشتر ناراحت میشم
2706