2752
2734
عنوان

چقدر داغونه این شهرررر😖💔

769 بازدید | 49 پست

حیف بندر عباس با این سرمایه انقدر وضعش خرابه.

از نظر پزشکی و دارویی داااااغونه🚶🏻‍♀

۲ هفته هست سرما خوردم خوب نمیشم با داروهای قوی که دکتر نوشته

شیراز که هستم با یه نسخه ساده ۳ روزه سرپا میشمممم😓😓😓😓😓

اعصابم خورده یکی بیاد دلداری بده منو💔

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو شهر ما که یه پرستار پیدا نمیشه تزریقات انجام بده

معلوم نیست بیمارستانه یا کشتارگاه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731

ربطش چی بود یعنی دارو پیدا نمیشه تو اون شهر به اون بزرگی

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
برگرد شیراز خودتون

من از خدامه شهرمون باشم.

شیراز و بندر قابل مقایسه نیست.

دانشگاهم اینجاست متاسفانه!!!!!!!

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
من از خدامه شهرمون باشم. شیراز و بندر قابل مقایسه نیست. دانشگاهم اینجاست متاسفانه!!!!!!!

لطف کنید وقت انتخاب رشته شهر مارو نزنید ک دانشجو های خودمون اینجا درس بخونن کسی کارت دعوت نداده وقت انتخاب رشته ک مثل گرگ گشنه میریزن شیرازیا تو بندر قطعا با دکتر جراره پیگیرش میکنم که دیگه شماهارو دانشگاهای ما سهمیه ندن

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
اره چون ی مشت دکتر سرحدی بیسواد ریختن اینجا ....دکترای خودمون نامدارن مجبور نیستی بمونی بفرما از شهر ...

این از شهرتون

اینم از ادب و فرهنگتون😉

بیشتر از این نشون ندین خودتونو

هم کلاسی های من که بندری هستن خودشون میگن پزشکامون خوب نیستن فقط برا مریضی های ساده مجبور باشن میرن اینجا دکتر.

وگرنه کارای پزشکیشون رو یزد و شیراز و کرمان انجام میدن‌

شما هم متعصب نباشین انقدر 

خودتون اوضاع رو میبینید.

بندر که خوبه فقط حیف خیلی گرمه 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

تو هر دانشکده علوم پزشکی بندر کلی شیرازی ریخته نمک نشناسم هستید میاید حق بومیا رو میخورید همینجام استخدام میشید البته چندین نفرو دیدم پلن دارن ک سهمیه دانشگاه هارو از شهرشما بگیرن و نزارن اینجا بیاید برو شیراز خودتون خوب شما بیجا میکنه هر بی بته سرحدی به شهر ما بگه داغون 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️