2733
2734
عنوان

کنترل تلویزیونو کوبیدم تو دیوار چرا بی اعصاب شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 20 بازدید | 29 پست
شش ماهه اس.پدرشوهرم میان هر هفته سر میزنن بعد میگن کاش میشد به بچه شیرخشک بدیم ببریموپیش خودمون من حس شهرزهد بهم دست میده خیلی ناراحت میشم حس میکنم میخوان بچمو ازم بگیرن
یه دکتر میگفت درصد بالایی از افسردگی های بعد زایمان رو میشه باتغذیه ازش جلو گیری کرد حتما غذاهای طبع گرم بخور مخصوصا اونایی رو که به تازه زایمان کرده ها میدن
مامان سه قلوهای زلزله🤕🤒🤯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الان پسرهشت ماهم اینقدر فیلمم کرد,تا خوابید. شوهرمم شبکاره. روانیم کرد,بخدا از,ساعت12نق میزد براخواب. نه سینه می هر است نه روپام تکونش,بدم
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2731
تارا چرا موج منفی,میدی. اگه واقعا حال روحیه خرابه خو یه کم شیربدوش یه چند ساعت بده پیششون. توهم اروم دوش,بگیر استراحت کن. منم ما در شوهرم میگه بیار اونجا تا به کارات برسی. ولی,من هنوز,به اون درجه پرسیدم که خودمو بزنم یا چیزی,پرت کنم. وگرنه میدم یه دوسه ساعتی,ببرنش. مطمن باش,بد ازش پذیرایی نمیشه.
منم ما در شوهرم باخواهرشوهر مجردم مرتب میان. گاهی,نهارشونو میخورن ساعت 2میان خونم. شوهرمم بیشتروقتا سرکار. وقتی,میان من دیگه هیچ کاری,به پسرم ندارم. دوش,میگیرم میرم تو اتاق درازمیکشم. گاهی,هم خسته نباشم زیاد به کارا خونه میرسم. توهم همین کار و بکن
منم گاهی,خونه بازار شامه همین الان ظرف ای,نهار وشاممون تواشپزخونس. و شوهرم رفته سرکار. منم پسرم کل انرژیمو براخوابیدن گرفت . فمرنکنم بشورمشون تافردا
عزیزم همه چی بخودت بستگی داره سعی کن یه مدت همه چیرو از دید مثبت ببینی مرتب توی خونه موسیقی شاد بزار ،، بزار روحیه ات عوض بشه ،،، روی کارهای مادر شوهرت هم حساس نشو والا من الان مامانم چند وقته اومدم پیشم وقتی دقت میکنم متوجه میشم بیشتر از مادر شوهر خدا بیامرزم بهم گیر میده اما چون مادر خودمه هیچی نمیگم ،،، هرچند من مادر شوهرم خیلی خانم بود ،،، اما هیچوقت هم روی رفتارهاش حساس نبودم
آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست