2733
2734
عنوان

شما با کی غیبت میکنید؟🙃😂

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 50 پست

یه دوست صمیمی که 20ساله با همیم هر روز تقریبا حرف میزنیم دیگه مثل خواهریم

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با مامانم و دوستم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

منکه فقط با شوهرم حرف میزنم میشینم از یه طرف میگیرم تااااااا اون سر دنیا همه چیو براش تعریف میکنم اونم میگه آره آره بعضی وقتام از نگاهاش میفهمم که میگه توروخداااااااا بسه بعدروز بعد که ازش میپرسم یادته بهت اینو گفتم‌میگه چیووووو کاملا مطمئن میشم که اصلا گوش نمیداده برا همینم خیالم راحته که به کسی هم‌نمیگه این خصلت زشتو همه آقایون دارن گوش کنین خوووو  

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

من سعی میکنم غیبت نکنم. کار بی فایده و سطح پایینیه، کاری به گناهش ندارم، وقت تلف کردنه. هر کسی مشکلاتی داره و نمیشه افراد رو قضاوت کرد. مهم تر این که اون خبر نداره که داره قضاوت میشه. اگر بفهمه و اگر واقعا ایراد داشته باشه شاید بتونه خودش رو اصلاح کنه.