2737
2734
عنوان

کاربرهای نا سپاس سایت واقعا رو اعصابم ن

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 145 پست
مثلا تاپیکهایی که موضوع عمومی دارن(مثلا جوک یا فلان رفتار فلان بازیگر) پستها تند تند گذاشته میشه و هیچ انتظاری هم از استارتر نباید داشت که حتی لایک کنه!
ولی یه تاپیکهایی سوال شخصی یا حتی درد دل هست، اگه شرایط جواب دادن ندارین یا ناراحتین یه لایک زدن که نیم ثانیه هم طول نمیکشه نشون میده که پستت خونده شده و همین کافیه واقعا
درسته ما کلا تو سایت هستیم ولی به هرحال برای این موضوع خاص وقت گذاشتیم و تایپ کردیم
برای من پیش اومده تو یک تاپیک با احساسات واقعا جریحه دار شده چند تا پست طولانی گذاشتم ولی استارتر هیچ واکنشی نشون نداد حتی پست قبل و بعد من رو لایک کرد ولی من رو نه! منم چون با حال بد نوشته بودم ناراحت شدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مثلا من تاپیک هاییم که شلوغه همه رو میخونم اما واقعا نمیوتن تک تک جواب بدم ولی همیشه احساس دِین میکنم اما اهل اینم نیستم لایک خالی کنم خلاصه اگه تاپیکای من ازتون تشکر نشد عمدی نبوده
❌ لایکم خرابه ❌
من از اونهایی که نظر مخالف رو هم پاک میکنن بدم میاد جنبه انتقاد و شنیدن حرف مخالف نداری تاپیک تو جای عمومی نزن خب
گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
فرشته صورتی لایک منم از استارترایی که نظرای مخالف رو هم لایک میکنن خوشم میاد و واقعا با جنبه ان
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
خخخخخخخخ ننه حسین
چه جالب سحربانو جون, درد مشترکه
لیلا
الهام جونم و الیس جونم
من همه نظرات میخونم و لایک میکنم

مربا جان میسای مدال شجاعت بهم داد و گفت پاکش کن
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
دقیقا توت فرنگی
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
منم تو اکثر تاپیک هام همه رو لایک میکنم حتما هم اخرش کلی تشکر میکنم
از اون بی ادب هایی هم که اصلا توجه نمیکنن بدم میاد

ی ساعته داریم به استارتر راهنمایی میدیم اخرش ی نفر میاد عین همون حرف های ما رو تکرار میکنه بعد استارتر میگه واااای فلانی ممنون تو من و نجات دادی و..... رسما بقیه هویج ان که سه ساعت راهنمایی کردن
گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
رویای پنهان و فرشته صورتی توتی عزیزم ممنونم بابت نظراتتون ارزوی عزیز, مهراسا جون, میسای جونم و پرواز جونم از همتون ممنونم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
اصلن بنظرم ما تاپیک میزنیم ک مخالفها رو هم بشنویم و دیدگاههای مختلف رو مقایسه کنیم و بعد تصمیم بگیریم خنده داره ک کاربرایی نظر میخوان،،بعد اگه مخالقت کنی یا اصلن اهمیت نمیدن یا باهات دعوا هم میکنن
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
2706