2752
2734

بچه ها اگه کسی پایه چله گروهی چهل نفره سوره الرحمان چهل شهیدهست تاپیک این اکانتم کامنت بزاره

از امام رضا خواستم ضامن حاجت رواییمون شه

فکرکنید۷۹نفر براتون دعامیکنن که حاجت رواشین ۴۰نفرشم شهدا هست که شهدا پیش خداعزیزن بیشک دعاشون مستجاب میشه.چلشم اینطوریه که باید تا چهل روز هرزوز برا براورده شدن حاجت یکی ازبچه های چله که نوبتشه سوره الرحمان بخونید ثوابشو هدیع کنید ب یکی از شهدای لیست که نوبتشه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هعی خواهر یک نگاهی به تاپیک بزن حتی رابطه یکساله یا چند ساله خیلی راحت تموم شده 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2731
مشارکت کردیم اسممونوبنویس تاپیکت یه نگابکن

اره کامنتارو دیدم چون ازدیشب تاالان بیدارم

واسه همین اعصابم نمیکشه جواب کامنتارو بدم گفتم وقتی پاشدم‌جواب همرو باحوصله میدم

پس معذرت میخوام اگه جواب ندادم🧚🏻‍♀🎀

شب یا فردا اطلاع میدم که چه روز ساعتی چله شروع میشه

یانفر چندم چله هستین

اخه لیست افراد دیگه تکمیل شده

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

سه ماه زمانی نیست که نتونی کنار بیای

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

زن و شوهرم بعد ده سال بیست سال از هم جدا میشن. سه ماه که دوره هیجانی رابطه اس و اصلا محکم نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.