2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آلمان خوبه درامدشون دارن کسب و کار خودشونو راه میندازن

اینقدری خوب هست که بچه ی سوم رو هم اوردن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

اینجا هیچی نداشتن. اونجا اونقدری هست که آرزو به دل نباشن. ماشین خوب دارن وضع زندگیشونم خوبه. هنوز یکساله رفتن. شغل خاصی هم نداشت اینجا که بگی نخبه بود

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

سرسال ماشین خرید 

سر سال دوم خونه

امسالم میخواد بچه داربشه

کانادا

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
اینجا هیچی نداشتن. اونجا اونقدری هست که آرزو به دل نباشن. ماشین خوب دارن وضع زندگیشونم خوبه. هنوز یک ...

چی بود خوب شعلش چقدر سرمایه میخواد بری ،

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
هرکی از دوستام و اشناهام رفته خوشبخت شده اونایی هم ک موندن جوونیشون داره تو این خراب شده تباه میشه

منم خیلی دوستم دارم برم و میتونم برم 

اما خانوادم نمیان😢

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم
چی بود خوب شعلش چقدر سرمایه میخواد بری ،

کشاورزی

سرمایه ای نداشت. فقط پول بلیط جور کرد و هزینه یک ماه پانسیون. حدود ۳ هزار دلار برد با خودش. سر جمع فکر نکنم ۵۰۰ میلیون شد البته ۱۵ ماه پیش

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.