2733
2734
عنوان

کاربرهای نا سپاس سایت واقعا رو اعصابم ن

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 145 پست
اسم تاپیکش عوض شده بی احترامیاش رفت تو تاپیک یه کاربره دیگه
از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
من اومدم هستین یا رفتین؟؟؟ برق خونه رفت نت به فنا رفت
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغ دلم تازه شد دوبار تاپیک زدم دریغ از یک نفر که حداقل بیاد اهن و اوهونی کنه یا تف کنه و رد شه دوبارم دو موضوع مختلف بدون نظر ترکوندم
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
لاوی الان ترکوندی؟؟؟ سوالت و اینجا بپرس بدونم ج میدم ندونمم بهت میگم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2742
من بیشتر نظرارو ک بپسندم لایک میکنمپسرم نمیزاره زیاد تایپ کنم مگه نظری ک من دارم تو اون نظرات نباشه سعی میکنم کمک کنم ولی دریغ از اینکه کسی درست حسابی جوابمو بده گاهی حتی یه جوابم نگرفتم
الهی پریماه عزیزم مرسی که اومدی و نظرت و گفتی
2740
سلام نگ نگ جون خوبی؟ نگ نگ جون دیگه سایت نمیای؟اگه اومدی خبر بده 😢

دقیقا روز تولد من این پیام رو دادی😍😍

به فال نیک میگیرم که الان یهو به چشمم خورد🤗🤗

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@