2733
2734
دستم لرزید رفتم تاپیک نوشته بود کسایی که ماههای اخر فرشتتونو از دست دادین....نمیدونم چطور شد رفتم......وای دیوونه شدمممم نی نی های من خداااااایی نکرده طوریشون بشه من میمیرممممممممم اونقدر نوشته بودن در اثر پیچیدن بند ناف هفته های اخر بچه مرده....من هفته 29 رفتم سونو دو هفته دیگه سونو دارم..... نکنه مال بچه های منم پیچیده باشه نفهمم؟؟؟؟؟؟؟وااااااااای چیکار کنم من.......
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
من خیلی وول میخورم تو خواب ........ نکنه بچیچه دور گردنشون؟؟؟؟هیچ راهه نداره غیر سونو بفهمیم؟؟؟؟
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه عزیزم شما الان حامله ای استرس داری معمولا وسواس زیاد آدم میگیره این موقع استراحت کافی داشته باش و خودت و ذهنت رو از استرس دور کن ایشالا ک مشکلی نداشته باشی و نی نی ات سالم و سلامت باشه
بالاترین آرزویم برایت این است حاجت دلت با حکمت خدا یکی باشد:*
رفتم همش هم خوندم حالا چطوری فراموش کنممممممم مغزم یهو داغ کرددددددد
چرا اخه میرید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سعی کن به پهلو بخوابی نگران نباش میتونیپشتت بالش بزاری که وول خوردنت کمتر میشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
بسپرشون به خدا. همونی که توی امضات نوشتی. ولی مراقب تکوناشون هم باش بخصوص وقتی بزرگتر شدن. نباید یهو تکوناشون خیلی کم بشه
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
عزیزم نگران نباش منم این کارو کرده بودم البته همشو نخوندم خیلی استرس گرفته بودم اما خودمو آروم میکردم تا زایمان یه بار بیشتر اورزانسی نرفتم برای شنیدن صدای قلبش بسپار به خدا و آروم بتش فقط حواست به خوابیدنت و تکوناش بیشتر باشه
اگر هنری برای ارائه نداری، سکوت بی هنری تو را می‌پوشاند. 
تا خدا نخواد برگی ازدرخت نمیفته نگران نباش وقتی خدا بهت فرشته کوچولو داده خودش هم مواظبشون شما فقط یه وسیله ای ان شا ا... دوران خوبی داشته باشی از لحظه های بارداریت لذت ببر لحظه های قشنگت را با این حرف ها خراب نکن فقط توکل کن همین
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
2706