2733
2734
عنوان

وای روانی شدممممم یه لحظه بیاین رفتم کسایی کع ماه های اخر ....

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 22 پست
ببین من هفته38هستم،،،،توخواب تا دلت بخواد از این ور به اون ور میشم،،مهرهای کمرمو فشارمیدم صدامیده،،میدوم،،بشین پا شو که نگو،،سرپا،،طاق باز،،،یعنی بچم ناف پیچیده دورش؟؟؟ول بابا چقدر حساسی،،اگه اینطوره زن حامله باید24ساعتت نشسته باشه وتکون نخوره،،،تو باید الان بری تایپیکهای انرژی مثبت برا زایمان نه این چرت پرتها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دختر منم هفته 35 و 4 روز بود به مدت 2 روز حرکت نمیکرد به خاطر بنده ناف ولی الان خدا رو شکر دخترم صحیح و سلامت به دنیا اومد و هر ثانیه خدا رو شکر میکنم عزیزم تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته تازه من خیلی حواسم به تکونام بود و هر دفعه بلند میشدم و دوباره میخوابیدم ولی عزیزم اصلا نگران نباش همونی که داده همونم خودش حافظ نی نی هات هست عزیزم بسپر به همون بالایی عزیز دلم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2731
ای بابا من صد بار خدا و پیغمبر صدا میزدم تا از این پهلو به اون پهلو شم مگه میشه با شکم دوقلو هی پاشی بشینی دو باره به پهلوی دیگه دراز/شی.c دکتر گفت اصلا این موضوع جلوی پیچیدن بند ناف رو نمیگیره
ان شالله همه مامانا نی نی هاشون رو به سلامتی بغل کنن و این حس زیبا رو احساس کنن
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش