2752
2734

دعوای  خونواده هارو چیکار کردین تنفر خونوادتون از شوهرتونو ??یا بر عکس😭🥹🥺🥲

مشاور تشخیص بده باید طلاق بگیرین چیکار می‌کنین  

خاله من آره الان یه پسر ده ساله داره زمان همه چی رو حل می‌کنه 

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بنظرم اگه کسی به جای من می‌بود صد در صد طلاق می‌گرفت ، اما من اصلا دل طلاق رو ندارم مطمئنم خیلی حالم ...

چه مشکلی داری!؟شاید درست ترین کارو کرده باشی😑

چهار سال بود میخاست طلاق بگیره نگرفت اخرش دادگاه هم رفتن ولی باز بهم برگشتن مشکل شونم حل شد الانم عا ...

دلیل این که می خواستن جدا شن چی بود مشاور اینا هیچ  کمکی کرد. ؟

دختر دایی من تو عقد رفتن طلاق بگیرن ولی برگشتن

الان ۲تا بچه دارن

خانواده ها اهل دخالت نبودن هیچکدوم

الانم خیلی عروس دامادشونو دوست دارن هر۲طرف

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.

خواهرم دوبار قهر کرده ا‌ومده خونه بابام بعدم برگشته خونه خودش هیچی هم تغیر نکرده شوهرش بشدت م شروب میخوره ول کن نیست خیلی هم پول دارنا ولی کلا شخصیت بیشعوری داره

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه