2733
2739
عنوان

یه حرفی که واقعا دلتو شکست و بهم بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 35 پست

اینکه مادرشوهرم از قبل برای عروسش کلی طلا از مکه خریده بود و بعد عقد ماهم چند بار گفتن که کلی طلا به نیت عروسمون خریدیم ولی هیچ وقت ندادنش بعد یه بار که رفته بودم خونشون و کلا این موضوع رو فراموش کرده بودم.. یه رومانتویی طلا خیلی شیک گردنش بود گفتم وای چقدر قشنگه مبارک باشهههه خندید گفت اینو به نیت عروسم خریده بودم .. ببین انقدر حالم بد شد ک نگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با گوشت و خونم کامل درکت میکنم چی میگی و چی میکشی..خانواده منم از خانواده تو بدتر..۱۰سال تحمل کردم فقط یبار رفتم که تصمیم جدایی داشتم.اما خانوادم یه حرفایی گفتن که خودمم به خودم شک کردم که واقعا چه غلطی کردم..

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

سلام،راستش هنوز اجرای قانون تو جامعه ما مشکل داره.

منم خیلی وقتها تو فشار بودم مثل خیلی از زنهای سرزمینم.

ولی وقتی دیدم تا پشتیبانی نداشته باشی،کاری پیش نمیره سپردم به خدا.

بارها دلم شکست ولی با سکوتم خدا تنبیه شون کرد.

فهمیدم اونقدرها هم که فکر میکنم تنها نیستم.آروم گرفتم.

همه زندگی این دنیا نیست.اینجا مرحله ای هست که مورد آزمایش های مختلف قرار میگیریم.

سوره ناس را زیاد بخون.اینقدر که دیگه با گریه هات نتونی ادامه بدی،

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2742
سلام،راستش هنوز اجرای قانون تو جامعه ما مشکل داره. منم خیلی وقتها تو فشار بودم مثل خیلی از زنهای سر ...

ممنونم از حرفات عزیزدلم منم این وسط خیلی به ناحق دادم قضاوت میشم خیلی دلم شکسته ولی همچنان امیدم به خداست

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
میگن وقتی داره اتفاقای بد توی زندگیت میفته قراره بعدش یه اتفاق خیلی خوب توی زندگیت بیفته نمیتونم در ...

ممنونم ازت عزیزم خیلی مهربونی میدونی بخدا من اگه مجبور نبودم اونقدرام قوی نیستم منو چه به این حرفا ولی مجبورم که دووم بیارمو خودم زندگیمو نجات بدم

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁