2733
2734
عنوان

یه حرفی که واقعا دلتو شکست و بهم بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 35 پست
من فقط ۱۹ سالمه بخدا تحمل این همه بدبختی و مشکل تنهایی خیلی برام سخته واقعا دارم تلاش میکنم ناامید ن ...

یه جمله بود یه جا خوندم میگفت اگر بدونید مردم به خبر مرگ شما کمتر از سر درد خودشون اهمیت میدن دیگه انقدر نگران نظرشون درباره ی خودتون نمیشید.

ولی نسل قبل ما این چیزارو نمیفهمن. فقط بخاطر حرف مردم زندگی میکنن. و حاضرن از ترس حرف مردم عزیزاشون و قربانی کنن.

نمیشه کسی که سال ها اینجوری بوده رو عوض کرد متاسفانه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محلشون نزار برو به فکر کار باش مستقل شو  

میگم نمیذارن حتی تا دم درم برم دوماهه پامو از خونه بیرون نذاشتم نمیذارنم خودم درخواست طلاق بدم میگن باید اونا اول اقدام کنن ما درخواست بدیم مردم میگن خانوادش زندگی دخترشونو خراب کردن اوناهم ازین سواستفاده میکنن که خانواده من نمیذارن برم درخواست طلاق بدم همینطوری منو بلاتکلیف گذاشتن مغزم داره میترکه بخدا هزار بار آرزوی مرگ کردم ولی چه فایده که خدا نمیده مرگم بهم نمیده

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
بزار یکم بگذره حساسیتشون کم میشه.

امیدوارم تا اینجام فقط امید و توکل به خدا منو سرپا نگه داشته ولی میدونی خیلی خسته ام دلم تیکه تیکه اس

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
2731
من فقط ۱۹ سالمه بخدا تحمل این همه بدبختی و مشکل تنهایی خیلی برام سخته واقعا دارم تلاش میکنم ناامید ن ...

منم توی سن شما جدا شدم و درکت میکنم اما کوتاه نیا زندگی یه جایی بهت ثابت میکنه که جز خودت هیچکس نداری و باید قوی باشی مجبوری پس قوی باش و ادامه بده ایشالا یه ادم خوب میاد توی زندگیت و کاری میکنه که اینروزا فقط برات یه خاطره دور باشه 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
میگم نمیذارن حتی تا دم درم برم دوماهه پامو از خونه بیرون نذاشتم نمیذارنم خودم درخواست طلاق بدم میگن ...

ببخشید چه خونواده بی درک و سطح پایینی داری گور پدر حرف مردم همین مردم الان میان واسطه بشن رابطه تو را با شوهرت خوب کنن خونوادتم که دسته کمی   از شوهرت ندارن عوض این که به فکر دخترشون باشن دنبال حرف های مزخرفن  

منم توی سن شما جدا شدم و درکت میکنم اما کوتاه نیا زندگی یه جایی بهت ثابت میکنه که جز خودت هیچکس ندار ...

امیدوارم عزیزدلم واقعا من حتی الانشم فقط خودمو دارم ممنونم از حرفات ببخشید که وقتتو گرفتم

ببخشید چه خونواده بی درک و سطح پایینی داری گور پدر حرف مردم همین مردم الان میان واسطه بشن رابطه تو ر ...

فک میکردم حداقل درکم میکنن یا بابام پشتمه ولی نه حتی بابامو مامانمم فقط به فکر خودشونن منفعت خودشونو درنظر گرفتن امشب بهم ثابت شد که هیچکس به فکر من نیست خانوادم که از ترس حرف مردم منو خون به جیگر کردن شوهر نامردمم ازونا بدتر که چه کارایی که باهام نکرد مردمم که هرکی هرجوری که دلش میخواد داره قضاوتم میکنه واقعا دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم دردم اینه نمیذاره بابام درخواست طلاق بدم دوماهه هی میگه بذار اونا اول برن من نمیدونم چیکار کنم واقعا روانی شدم

2740
مهریتو گذاشتی اجرا که شوهرت تحت فشار قرار بگیره؟؟

نه میگم بابام فعلا نمیذاره هیچ غلطی کنم

بخدا من دارم جون میکنم که زندگی کنم کم نیارم این روزارو پشت سر بذارم به امید اینکه یه زندگی خوب &nbs ...

میگن وقتی داره اتفاقای بد توی زندگیت میفته قراره بعدش یه اتفاق خیلی خوب توی زندگیت بیفته

نمیتونم درکت کنم چون جای تو نیستم ولی تقریبا میفهممت 

سعی کن خودتو مشغول یه کاری کنی که تایم کمتری کنارشون باشی تا حرفی ازشون نشنوی

میدونم الان دلت میخواد خانوادت کنارت باشن ازت حمایت کنن ولی با همه این شرایط تو هنوز خودت داری

و من این گوشه دنیا نمیشناسمت ولی بهت افتخار میکنم که میتونی این شرایط سخت بگذرونی و انقدر قویی 

انشالله واست بهترین اتفاقا میفته عزیزدلم🫂❤️

منم اخیرا روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم یعنی از همه طرف برام میبارید

شوهر محل کار خانواده  از همه جا

یه لحظه با خودم فکر کردم چرا باید اینقدر درگیر بشم؟؟

وقتی همه چیز به اراده خداست حتما حکمتی درش نهفته است خیلی اروم تر شدم

و دیدم اینهمه ناراحتی فقط منو از کارای مهم گذاشته دیدم ارزش نداره دنیا ... حالم بهتر شد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس