2733
2734
عنوان

رفته بودم مهمونی بیاید بگم بهتون زن چجوری حال منو خراب کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 51 پست
اتفاوت شوهرم زبونش سر من همیشه دراز که تو خیلی کثیف و شلخته ای ولی درک نداره که من تا جایی که بتونم ...

تمیزی خونه مربوط به هردو هست

اگه کمکت نمیکنه توهم یکیو بیار برات تمیز کنن

و توهم به خودت برس 

مثل شوهرت

چی بگم شاید منظورش از انتخاب شما بعنوان همسر شوهرتون هست که خیلی وسواس دارن تو انتخاب مثبت.اندیشی ...

خوب بازم اونجوری داشته شوهرو تحقیر میکرده ک مثلا زنش ازش سر تره و تو انتخاب شوهر دقت نکرده😑🤣

بد# اندیشی

مَرآ قولی‌ست بآ جآنآن کِه جآنآن جآنِ مَن بآشَد🫀واسه بابا شدن عشقم دعا کنین🌝اخه اون بهترین بابای دنیاست🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدیدا دارم روش کارمیکنم قبلا تند و تیز بود الان لطیف ترش کردم😂😂😂

اره اینجوری بهتره من این سبکارو بیشتر میپسندم قشنگ طرفو ب جلزو ولز میندازه🤣

مَرآ قولی‌ست بآ جآنآن کِه جآنآن جآنِ مَن بآشَد🫀واسه بابا شدن عشقم دعا کنین🌝اخه اون بهترین بابای دنیاست🙃
2731

خب ایشون که به شما چیزی نگفته که بر اساس تاپیک های دوستان بخوای بپری وسط و شما جواب بدی. اینجوری خیلی هم رفتارتون زشت می بود و هم  حسود جلوه میکنید. بعدم شاید واقعا طرف راست گفته و فقط یه تعریف ساده بوده. خب چه اشکالی داره؟ این که نا راحت شدن نداره تازه باید خوشحال هم باشی که از همسرت تعریف کردن. گفته از خانمتون بیشتر نگفته که شما مثلا نا مرتب و .... هستید که. خیلی وقتها بهتره به جای اینکه نیمه خالی لیوان را ببینیم و تا کی ناراحت باشیم و خود خوری کنیم نیمه ی پر لیوان را ببینیم و اتفاقا حس بهتری داشته باشیم

اتفاوت شوهرم زبونش سر من همیشه دراز که تو خیلی کثیف و شلخته ای ولی درک نداره که من تا جایی که بتونم ...

تاجایی ک بتونی تمیز نمیکنی؟

یعنی تاکجا؟😑🤣

وا خب منظورش این بود ک همسرتون ترتمیز و منظم نیس خواست حال استارترو بگیره غیر مستقیم گف وگرنه چ لزو ...

اخه میگه جمع دوستانه

جمع دوستانه هزارتا حرف رد و بدل میشه خب همه دوستن

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤