2752
2734
عنوان

گریه نوزاد

66 بازدید | 8 پست

سلام من هروقت میخوام به پسرم شیربدم،ده دقیقه میخوره بعد ده دقیقه شروع میکنه به گریه وبی قراری.تقریبانزدیک پنج روزه اینطوری شده.فکرمیکردم دلدردمیگیره وسط شیرخوردن برای همین عاروقشو میگرفتم بعددوباره شروع میکردم به شیردادن ولی بازم گریه میکرد.بعدگریه کردنش سینمودیگه نمیگیره،میزارم توی دهنش ولی بی قراری میکنه.برای همین همش گرسنش میمونه و هرنیم ساعت شیرمیخوره.کسی میدونه چرا پسرم اینطوری میکنه؟

من دخترم اینجوری میکرد فهمیدم نفخ داره وقتی گریش میگیره همون جوری زیر سینه تکونش میدم وقتی سیر میخوره نفخشم خارج میشه اروم میشه

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
من دخترم اینجوری میکرد فهمیدم نفخ داره وقتی گریش میگیره همون جوری زیر سینه تکونش میدم وقتی سیر میخور ...

من خیلی سعی میکنم آرومش کنم همون موقع شیرخوردن ولی بدترشروع میکنه به جیغ کشیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی سعی میکنم آرومش کنم همون موقع شیرخوردن ولی بدترشروع میکنه به جیغ کشیدن

اگه دلدرد باشه وقتی که به رو دست میگیریش به شکمش فشار که بیاد اروم میشه

صدای سشوار دانلود کن ببین با اون اروم نمیشه

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2731
اگه دلدرد باشه وقتی که به رو دست میگیریش به شکمش فشار که بیاد اروم میشه صدای سشوار دانلود کن ببین ب ...

روی شکم میخوابونمش عاروق میزنه،بعددوباره شروع میکنه به گریه شیرمیدم دوباره گریه میکنه.توی خواب خیلی بی قراری میکنه تند تند ازخواب بیدارمیشه 

من دخترم 4ماهش بود اینجور شد اونموقع انقد دکتر بردم تا فهمیدن رفلاکس داره. گرسنه بود ولی گریه میکرد نمیخورد انگار لج میکرد. اخرش یا باید شیر خشک بدون لاکتوز میخورد یا رژیم غذایی رعایت کنی بادگلو رو بگیری تندتند. زجرم داد.

من دخترم 4ماهش بود اینجور شد اونموقع انقد دکتر بردم تا فهمیدن رفلاکس داره. گرسنه بود ولی گریه میکرد ...

واقعیتش منم حس میکنم رفلاکس داره چون شیرمیخوره عاروقشو میگیرم میخوابونمش بعد شروع میکنه به زوردادنوتکون خوردن بعد هرچی خورده بالامیاره

واقعیتش منم حس میکنم رفلاکس داره چون شیرمیخوره عاروقشو میگیرم میخوابونمش بعد شروع میکنه به زوردادنوت ...

اوووو چرا میگی دیگه ببرش دکتر دختر منم استفراغ جهنده داشت حتی از دماغ بیرون میزد. بهتره به دکتر مراجعه کنی

روی شکم میخوابونمش عاروق میزنه،بعددوباره شروع میکنه به گریه شیرمیدم دوباره گریه میکنه.توی خواب خیلی ...

احتمال زیاد کولیک داره نمیذاره بخوابه یا سیر نشده بیدار میشه