2733
2734
عنوان

این مادرمه يا مادرشوهرم؟؟ 😐😐😂

259 بازدید | 9 پست

امروز حرف شوهرمو میزدم پیش مامانم گفتم آره از شانس زیادشه با من ازدواج کرد درمیاره میگه توهم خیلی آش دهن سوزی نیستی😐😐😂🤦🏻‍♀️

نکنه مادر واقعیم نیست من خبر ندارم😐😂😂

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

😂

•من یه قوی سیاه رنگم که از ترس گوشه گیر شدن،از شب به روز فرار میکنه زیر طلوع آفتاب می ایسته و مشغول خود نمایی میشه... اما همین که آفتاب ذره ای بالاتر میاد،از ترس نمایان شدنش،دوباره به دریاچه ای پناه میبره که توی تاریکی ها ساخته شده~🫂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۹۰ درصد مادرشوهرته ۱۰ درصدمادرت😁 قیافه شوهرت 😎😎😎😝😝

از روز اول داماد دوست بود🤦🏻‍♀️😐😄

مامانت چ قدر مامان منه😄🙄واسه یلدا قال حافظ خریدم نوشته بود ای صاحب قال یارت خوبه و فلان تو ازاراش نده نرنجونش و...🤷‍♀️

قیافه همسرم بعد اینکه بلند خوندمش😎😎😊☺

بعد مامانم میگه ببین چ کار کردی حافظم ب صدا در اومده😶قیافه شوهرم بعد حرف مامانم😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎گفتم تو مامان منی یا مامان اون اخه😄

خدایا زندگیم ب تو میسپارم🫂💚🌱        خودت مراقب پدر و مادر و برادر و همسر و پسرم و فندق تو راهیمون باش❤میشه نگاهت هیچ وقت ازم نگیری🥺من بدون تو زود کم میارم                                                                                                                              فندق کوچولومون دو ماهه ک قدم رو چشامون گذاشته و زندگیمون و شیرین تر کرده❤خدایا هر کی در انتظار نی نی دلش و شاد کن و یدونه از این فندقا مهمون دلش کن🌹امین                                                                                       فندق کوچولومون ۵ ماهه شد😍با این که جوجه کوچولو قشنگ سرویسمون کرده😅😅 اما دارم تو قشنگ ترین روزای عمرم زندگی می کنم...و با تموم وجودم دلم میخواد زمان کند بگذره خدایا شکرت برای همه چی عااااااشقتم خدا
مامانت چ قدر مامان منه😄🙄واسه یلدا قال حافظ خریدم نوشته بود ای صاحب قال یارت خوبه و فلان تو ازاراش ...

همه مامانای ایرانی داماد دوستن حالا بزنه داماده خوبم باشه دیگه جای دخترشونو میگیره🤦🏻‍♀️😄😄

2738
همه مامانای ایرانی داماد دوستن حالا بزنه داماده خوبم باشه دیگه جای دخترشونو میگیره🤦🏻‍♀️😄😄

اره واقعا🤦‍♀️😂البته از حق نگذریم اخلاق همسرم از من خیلی خیلی بهتره😅😅

خدایا زندگیم ب تو میسپارم🫂💚🌱        خودت مراقب پدر و مادر و برادر و همسر و پسرم و فندق تو راهیمون باش❤میشه نگاهت هیچ وقت ازم نگیری🥺من بدون تو زود کم میارم                                                                                                                              فندق کوچولومون دو ماهه ک قدم رو چشامون گذاشته و زندگیمون و شیرین تر کرده❤خدایا هر کی در انتظار نی نی دلش و شاد کن و یدونه از این فندقا مهمون دلش کن🌹امین                                                                                       فندق کوچولومون ۵ ماهه شد😍با این که جوجه کوچولو قشنگ سرویسمون کرده😅😅 اما دارم تو قشنگ ترین روزای عمرم زندگی می کنم...و با تموم وجودم دلم میخواد زمان کند بگذره خدایا شکرت برای همه چی عااااااشقتم خدا
اره واقعا🤦‍♀️😂البته از حق نگذریم اخلاق همسرم از من خیلی خیلی بهتره😅😅

خوش بخت باشین کنارهم❤️🌹