2733
2734
عنوان

مامانایی که فاصله نی نی هاتون کمتر از دو ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 42 پست
چرا حس مالکیت داره. نمیزاره هر کسی بغلش کنه. حتی وقتی ما با دخترم دعوا میکنیم که دست نزن یا ... وقتی گریه میکنه پسرم با ما دعوا میکنه. ولی بنظرم همین حس مالکیت باعث شد که به نینی حسادت نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از نظر جسمی خودم مشکلی نداشتم . حتما ویتامین و آهن رو بعد زایمان بخور. تا بدنت صعیف نشه. اینطوری خیلی خوبه. بچه ها با هم بزرگ میشن. هم بازی هم میشن. سختیش دو سال اوله. بعد راحت میشی. اونا بازی میکنن تو با خیال راحت کاراتو میکنی. بچه بزرگت هم به تو وابسته نمیشه
تک فرزندی خیلی بده . بچه وابسته مادر میشه. مادر به هیچ کار و کلاسی نمیرسه. فاصله زیاد هم بین بچه ها خوب نیست. چون دنیاشون متفاوت میشه. باهم ناسازگار میشن. ایشالا زایمان راحتی داشته باشی. غصه نخور. از زندگیت و لحظه هات لذت ببر
منم مثل شما فاصله بچه هام 22 ماه میشه البته دومی مهر میاد من خودم خواستم و اصلا ناراحت نیستم.چون خدا بزرگه و صبر و توانش رو هم میده. کمی تدبیر تو رابطه فرزندان همه مشکلات رو راحت میکنه کافیه عزم جزم داشته باشی و نا امید نشی.