2752
2734
عنوان

مامانایی که فاصله نی نی هاتون کمتر از دو ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 42 پست
بچه ها من ناخواسته باردار شدم و اینجوری به هردوتاشون ظلم کردم !به جسم و روح خودمم هم ظلم کردم. البته ناشکری نمیکنم. فقط دوست داشتم بهتون بگم اگه واقعا نی نی نمیخوابد از روش مطمنی استفاده کنید. جلوگیری طبیعی اصلا اصلا امن نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم پسر من دوسال و 15روز بود که دخترم بدنیا اومد.بارداریم هم خودمون خواستیم. همیشه توجه پسرمو به نوزاد هایی که تو تلویزیون یا اطرافش میدید جلب میکردم. همیشه میگفتم:آخی نی نی چه نازه. مهربونن...وقتی هم بدنیا اومد دخترم، اومدم خونه به پسرم گفتم این نی نی رو واسه تو خریدم. اونم خوشحال شد. وقتی مهمانان به نوزادم توجه نشون میدادن من سریع یاداوری میکردم که این نی نی مال پسرمه. خلاصه مهر دخترمو تو دل داداشش انداختم. الانم خدا رو شکر خیلی همو دوست دارن
با هم بازی میکنن. قلبا همدیگه رو میخوان. ولی خوب یجاهایی که دخترم بازی داداششو بهم میزنه. اون ناراحت میشه. ولی من با ارامش بهش توضیح میدم که اون هنوز نی نیه، و نمیفهمه میخواسته کمکت کنه. در کل همه چی به رفتار و صحبت خودت و شوهرت بستگی داره. من خداروشکر مشکلی نداشتم.