2733
2734

از تجربه هاتون بگین لطفا. اینکه ب چه دلیلی سزارین شدین؟ چند سال بعدش زایمان طبیعی انجام دادین؟ دلیلتون برای انتخاب طبیعی چی بود؟ راضی بودین یا ن؟

غیبتت سخت شد از دست مسلمانی من😭😭😭
2731
سزارین ک عالیع

من خیلی بعد عمل اذیت میشم. حتی بعد عمل لوزه ک خیلی عمل ساده ای هست کلی اذیت شدم. برا همین از عمل میترسم خیلی. سزارین هم اورژانسی بود و مجبور شدم

اگه سزارین برات سخت بوده کلا بیخیال طبیعی شو پس

واقعا؟ چرا؟ دور و برم اونایی ک طبیعی زایمان کردن راضی بودن. میخواستم بدونم بعد سزارین طبیعی چجوریه؟ آخه اون زمان ک کلاسای آمادگی برای زایمان میرفتم ماما میگفت بودن کسایی ک اولی رو سزارین شدن و برای دومی طبیعی رو انتخاب کردن. خواستم بدونم کسی اینجا تجربه ای داشته؟ راضی بوده یا ن

واقعا؟ چرا؟ دور و برم اونایی ک طبیعی زایمان کردن راضی بودن. میخواستم بدونم بعد سزارین طبیعی چجوریه؟ ...

شما وقتی از سزارین ناراضی باشی دیگه طبیعی جای خود داره

طبیعی بعد سزارین خطرناکه

اون ماما هم برای بازار گرمیه خودش پیشنهاد داده

شما وقتی از سزارین ناراضی باشی دیگه طبیعی جای خود داره طبیعی بعد سزارین خطرناکه اون ماما هم برای ب ...

عملم خوب بود خداروشکر. بعد از عمل خیلی اذیت شدم. دردام زیاد بود تا‌چندروز حتی نمیتونستم راحت راه برم. بعضیا سزارین میکنن ۲ روز بعد انقدر سرحالن ک همه کاراشون رو میتونن انجام بدن. ولی من خیلی بد حال شدم بعد عمل. برا‌همین میگم اگه بشه بعد سزارین طبیعی زایمان کرد انجام بدم ک این سختیای بعدش رو نداشته باشم

بیا به این تاپیک مختص کسایی هست که بعد سزارین طبیعی آوردن و خیلی فعاله و کلی به بچه ها کمک میکنن و راهنمایی میکنن و چه کارهایی باید انجام بدی و خیلی ها تونستن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1364748/تاپیک-جامع-زایمان-طبیعی-پس-از-سزارین?postId=265467751

2706