2733
2734

دقیقا ده سال پیش در چنین روزی عضو شدم البته اولش خواننده خاموش بودم بعداز چندماه عضو شدم.اتفاقی وب گردی میکردم این سایتو دیدم ، دیدم خیلیها با هم صحبت میکنن و همه خانوم هستن(اون موقع همه 99درصد خانوم بودن) خیلی برام جالب بود شما چجوری با نی نی سایت آشنا شدین؟

.

خب شیرینی بده

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی هم خوب🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

در مورد چیزی جست‌وجو کردم‌این اومد.در ضمن مبارکه❤️

"سآناز"                                             بآ‌صدای‌بی‌صدا               مث‌یه‌کوه‌بلند‌         مث‌یه‌خواب کوتاه‌         یه‌زن‌بود‌یه‌‌‌‌‌‌زن!

منم ورودی سال ۹۲هستم ولی کاربری م‌پرید دوباره کاربری جدید زدم،یه جورایی معتاد شدم حتما روزی یک بار سر میزنم ولی کمتر حرف میزنم

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
2706