2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر منم خیلی حرفای رکیک میزنه.همین یه مورد کافیه برا سیر شدن از زندگیم🤕

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿

نباید ادم حسابش کنی 

وقتی جواب بدی بیشتر بی ادبی میکنه توهم مجبوری پا به پاش جواب بدی 

یاد اون جمله بیفت که ادم عاقل با خوک کشتی نمیگیره چون  لجن مال میشه و اون لذت میبره 

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

باورت میشه شوهرم هرچی میگه فقط سر تکون میدم یعنی انگار میخواد جر بخوره یبار گفت من چیزی میگم دعوا میکنم  باهام دعوا کن فوش بده وقتی ساکتی فقط سر تکون میدی اتیش میگیرم🤣🤣😐

.... 
کاشکی شوهرمبودمیدونستم چه جوری رفتارکنم دلم خنک شه

من اصلا نمیتونم جوابشو بدم.همش عربده میکشه و حرفای زکیک میزنه...ناراحتم برا خودم که به شنیدن حرف رکیک عادت کردم😔

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿