2733
2739
عنوان

شیر خشک آپتامیل خوبه؟

22300 بازدید | 12 پست
دخترم یه ماهشه.شیر خودمو میخوره.میخام به شیر خشک هم عادت کنه برا مواقع ضروری.دکتر شیر خشک آپتامیل 1رو پیشنهاد داد.دوبار بهش دادم میخوره ولی بعدش بیقرار میشه.به نظرتون شیرشو عوض کنم؟ واینکه من خیلی خیلی کم شیر خشک بهش میدممثلا یک پیمانه تو روز. بعد شیر خشک روش نوشته تا یه ماه استفاده بشه.من بقیه شو چیکار کنم؟یعنی بندازمش دور؟
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانما من الان یه قوطی پر پر از همون آپتامیل رو دارم یه ماه شده باید بندازمش دور؟آخه اینجوری خیلی اسراف میشه.شیر خشک قوطی کوچیک نداره؟
پسر من هم از روز اول سینه نگرفت اپتامیل بهش میدم.الان ک 5 ماهشه دردسر زیاد داشتم.بدنش کهیر میزد و اگزما گفتن اچ آ بده.بهتر نشد گفتن پپنی بده.تا اومد ب پپتی عادت کنه گفتن اپتامیل ی مدت نیست کل خاندانمون بسیج شدن 40 تا قوطی براش پیدا کردم
پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
ولی اگر شیرت خوبه از من ب تو نصیحت خودتو درگیر شیر خشک نکن.من از شیر دادن بیزار بودم همیشه میگقتم من ب بچم شیر نمیدم وقتی بدنیا اومد دلم میخواست بخوره ک ب طرز عجیب و عریبی لب نمیزد.خیلی درگیر شیشه ی خوب پیدا کردن و ...بودم
پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
2738
تارا جون شیر خودم خوبه سیر میشه باهاش. فقط میخام یاد بگیره برا مواقعی که نیستم یا کاری برام پیش میاد یا اینکه بخام برم بیرون.
اپتامیل خوب من نزدیک دو ساله به پسرم میدم هیچ مشکلی باهاش نداشته

سلام من پسرم رفته تویازده ماهه فقط شیرخودم رودوست داره  شیرم کمه واینکه هیچ غذایی دوست نداره بخوره اگه بخوره هم خیلی کم میخوره قدووزنش هم خوب نیست  میخام بهش شیرخشک آپتامیل بدم ان شاالله بایدشماره ۲ روبهش بدم والان هم که هواداره گرم میشه میگن توگرماشیرخشک خوب نیس بچه زودمریض میشه لطفا راهنمایییم کنیدچون نزدیک دوسال به کودکتون شیردادین چکارکنم یعنی باغذاخوردن بچه شیرخشک هم بهش بدیم مریض میشه توهوای گرم راستی بچم یبوست هم داره ازشش ماهگی به بعدیبوستی شد 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

سلام عزیزم شما احتمالا آپتامیل ایرانی میدی . شیر خشک های ایرانی خیلی کیفیت ندارن وگرنه اپتامیل خارجی عالیه واقعا منم به بچم میدم خیلی راضیم . خارجیش خیلی کمیابه و یکم قیمتش بالاس . یکی از مامانا یه فروشگاه چند ماه قبل تو همینجا معرفی کرد من از اونجا میخرم قبلش از اینستا خریدم سرم کلاه گذاشتن اسمش فروشگاهه مادرآن . فقط به نظرم یه بار دیگه با دکترت مشورت بکن . لینک این سایت هم میذارم میتونی تماس بگیری با پشتیبانیشون یه مشورت هم با اونا بکنی https://madaraan.ir/خرید-شیرخشک-آپتامیل/