2737
2739
عنوان

رو دادن به همکار مرد

1555 بازدید | 20 پست

تا حالا شده تو محیط کار به همکارت رو بدی پاشو از گیلیمش درازتر کنه؟

کارم پیشش گیره از اونور باهاش بگو بخند کردم به عنوان همکار حالا حس میکنم شوخیای بدی میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با همه شون میگم میخندم همه ولی اکی آن خیلی آدم های محترمی آن 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740

بله پیش اومده من یجایی کار میکردم خب مجبور بودم برای ی سری کارا پیش یکی از همکترا برم اما سنش واقعا ی طوری بود ک اعتماد کردم و سوالات کتری رو میپرسیدم اما کم کم دیدم ی حرفها و شوخی های میکرد ک حسمو بد کرد  دیگه محلش ندادم خودش فهمید دیگه کاراشو تکرار نکرد ولی اره هست کلا بنظر خیلیاشون ن همه شون خب هرجایی ی تعدادی مریض هست و واقعا فک میکنن ی خبریه ... و اگه یکم خوشگل باشی دیگه واویلاس ....

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره  

دقیقا منم چون فک میکردم همسن بابامه فکرش اونجاها نمیره ولی بعدش فهمیدم مردا تو هر سنی مردن و غریزه شون متاسفانه ....

و هیچ کس تویه دنیا پدر و برادر ادم نمیشه الا پدر و برادر واقعی خودت ب هیچ مردی اعتماد نکن تویه محیط کار ی رفتار معقول و رسمی و سوابات تو تایم کاری اشکال نداره ولی رفتار مسموم برای ما زنها خیلی زود مشخص میشه مواظب باش

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره  
خود همکارای مرد پشت زن ها ی همکار جلسه میزارن میگن مثلا فلانی هم اهلشه یا دلش میخواد پس رو ندی بهتره ...

وای منم دقیقا به همین فکر کردم حس میکنم پشت سرم پیش بقیه حرف میزنه

2706