2737
2734

١٠ نفرن مهمونام و بعضياشون اولين باره كه ميان خونمون ميخوام براشون املت درست كنم☺️

خوبه اينجوري؟ چرا عادت داريد ساز مخالف بزنيد😒 

پيرو تاپيك قبلي

الان بعضي كامنتارو خوندم كرك و پرم ريخت

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

کدوم تاپیک لینک بده

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تخم مرغ گرون شده نون پياز بده بخورن

اتفاقای الانت و مشکلات الانت ساله دیگه ی درصدم برات ارزش ندارن ، سال دیگه تمامه مشکلات الانت حل شدن و حتی بعضیاشو یا یادتم نمیاد ، پس از زندگیت لذت ببرو انقدر درگیر مشکلاتت نشو.
2740
گوجه ها رو از الان بذار بپزه تفت بده واسه فردا کارت کم باشه😉 کدوم تاپیک لینک بده

تخم مرغشم از الان ميزنم فردا فقط گرمش ميكنم 

تاپيك قبليم 

خب خداییش تاپیک قبلیت زیاده رویه😁 و واقعا فرصت میکنی اونهمه غذا و سالاد و مخلفات آماده کنی‌؟ عجیب ...

چرا عجيب عزيزم؟

تو تاپيك قبليمم گفتم همه قرار نيست مثل هم باشن خانواده ها با هم فرق دارن رسم و رسوم و فرهنگشون با هم فرق داره و اينكه جاريم قراره كمكم كنه

2706