2737
2734

Alireza Bahrami آقا مهدى خیلى بامعرفت و باحالى همه دوست دارن.
صنم جون خوشحالیم که نمیبرى!واون عکس هاى خصوصى و خانوادگى که اسمش اسپورته رو دقیقا بالاى میز غذا خورى نمیزارن.

Elham Karami دیشب صنم زیر عکس عروسیش وایساده بود بعد نکات اخلاقی به دخترا میگفت
من که نفهمیدم ربطشون به هم چی بود
خب میخوای عکس سکسیتو نشون بدی چرا اسمون ریسمون به هم می بافی...دیدن بیش‌تر

Mohammad Rostami اگه تیکه های طغرل نبود برنامه بفرمایید شام اولین عامل مرگ و میر در ایران میشد .والله ! اینو من نمیگما دکترا میگن. جان!

Simin Doosti صنم جان این یه انتقاد نیست یه پیشنهاد دوستانست...شما خیلی گلی اما جای اون عکسها تو اتاق خوابه البته خیلی قشنگ و خوب بود عکسهاتون امیدوارم خوشبخت باشی همیشه فقط جاش مناسب بالای میز غذاخوری نیست عزیزم... موفق باشی

Ma Ma D Hakemi
Simin jon goft ke asan nemidonest ateliye chiye bad ke ax gerefte bid ehsase khoshtipi mikard avord to salon zad hame bebinan ateliye axe sexi gerefte

Amir Fekri حجاب داشته باشن مثل فرزانه نقدش میکنید مثل صنم باشه نقدش میکنید...بابا جان اول خودتو نقد کن بعد دیگری رو...والا به خدا...

Sara Mehraboon اگه مثل افسانه باشند یا..... نقد ندارند

Amir Fekri کلا ما ایرانیا متاسفانه عادت داریم همدیگه رو نقد کنیم...سارا جان...

Majid E Golpa بچه ها سلام.اون یکی صفحه ام بلوک شده.با این ایدیم شعر امشبو میزارم.سلام دوباره شب اخر رسید
سوژه امشب صنم چشم سفید
قبلنا کار میکرد تو ارایشگاه
خرجشو اون درمیاورد از این راه
حالا اومد اینجا بشه برنده
به این خاطر یه کم شده درنده
همه میان پیدا کنن دو تا دوست
این اومده از همه بکنه پوست
نه رحم داره نه مهر داره نه الفت
برنده شه میخواد بگیره کلفت
لم بده رو مبلو ببینه قیصر
کاش جای بهروز اون میخورد یه خنجر

رضا سقزی رضا ایول داداش واعقا اینو باید بکنیش

Hirad Jafari تنها قسمت قشنگ این گروه این بود که معلوم شد صنم نمیبره

Mona Hejazi حق ارمیا و سامان و فرزانه نیس اول شدن
پ

B Atousa Gdz همینجور داره به تعدادشون اضافه میشه
پ

Re Za اون دو تا نه ولی ارمیا چرا
نه به جا ارمیا حق تو بود اول بشی

Baran Irani من در مورد این مسابقه تو این چهار سال هیچ وقت نظر ندادم... ولی خانوم صنم اونقدر رفتارت خشم برانگیز و ناشیانه و.... بود که مجبورم کردی بی کینه و بی غرض ورزی(درست عین خودت) بگم شما بــــــــــــــــــــــــــــایـــــــــــــــــــــد و به ســـــــــــــــــــــــــــــــــــرعت برای بهبود اخلاق،روابط عمومی، نحوه رفتار و ظاهر شدن در مقابل غریبه ها مخصوصاً مسابقه رقابتی و در کل آموزش آدابِ معاشرت و خیلی خیلی خیلی چیزهای دیگه به یه مشاور... مراجعه کنی و روح و روانت رو درمان کنی تا شـــــــــــــــــــــــــــــــاید منفی بافی ها و ناآگاهی هات نسبت به خیلی چیزها درمان شه شاید البته!!!............ دلم برای همگروهیات خییییییییییلی سوخت خدا به داد بقیه اطرافیانت برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............تو لیلا رو مسخره کردی ولی اون باید بیاد جلوی تو لنگ بندازه... همین مردمی هم که بی ادبانه گفتی بیکارن... نه تنها بیکار نیستن بلکه از کار و زندگیشون هم میزنن و میان یه بی ادب و گستاخ و... از طرفی مهرطلبی (عشوه خرکی های آخر مسابقه تو آشپزخونه)مثل تو رو ادب کنن.......... چندش!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na Sim ای جان باران جان همه حرفای منو گفتی دمت گرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خــــــــــــــــاک میدونی چیه صنم؟؟؟ خاک بر سرت یعنی.... مایه ننگ ما ایرانیایی عقده ایی زشت پر افاده.....
آدمی را آدمیت لازم است خانم..... ادم باش
افسانه جان تبریک.... حقت همین بود....

Zahedeh Rezaeipour من اطمینان دارم این صنم الان شوهر نداره.

Patrick Est شوهرش ولش کرده که اینقدر عقده ای شده دیگه

Mahdad Hosseini
man jaye shoharesh boodam khodamo dar mizadam
akhe adam enghadr mozakhrafffffff ?!!!!!!!!!!!!
ah ah ah

Sana Mor من برات متاسفم صنم تو مریضی عزیزم حتما به یک مشاور خودتو نشون بده یعنی چه افسانه و مهدی باهم حال میکنن؟ خجالت بکش

Hamid Yaghoobi اخه دلش میخواست مهدی بهش پا بده الان کونش سوخت

Roya Bodaghi این صنم بدون شک خرابه اومده بود خودشو نشون بده کاسبیش خوب بشه.

Sanaz Persian چقدر بده این صنم .. شب بهداد و خراب کرد .. این همه با سنگ کلیه زحمت کشیده بود .. واقعا عذاب وجدان نمیگیره یه عمر خاطره سه نفر و گند زد توش رفت ... مهدی خوش به حالت اینقدر میخوری ولی

Setare Ahmadian آقا بهداد بهتون تبریک میگم با این نوع برخورد و شخصیت در اصل برنده اخلاق این مسابقه بودید و برای شما صنم خانم متاسفم از هر نظر چون شما اصلا حتی نوع بحث و برخورد در یک مسابقه و شو تلوزیونیو بلد نبودید چه برسه بحث اجتماعی فقط باید تاسف خورد همین.

Aza Deh
vaghan behdad kheyli ba farhang va moteshakhes bod

Samin Shafeei واقعا برات متاسفم صنم خیلی خیلی عقده ای این یه fun بود اما تو با این سن هنوز نفهمیدی چطوری باید رفتار کنی اینیم که گرفتی زیادیته.مرسسسسسی طغرل که این تیکه هارو میندازی.
آقا بهداد خوب بهت درس اخلاقی داد

Ashraf Fadayi Forootan دقیقا

Siavash Parsa مهم این بود که صنم نبره که نمیبره

Donya Shokouhi حالمو بهم زد این زنک عقده ای همه جا عملی بدبخت..اه اه اه یعنی فقط معطل این برنامه بوده یه پولی درآره..موندم یه وقت نمیاد کامنتارو بخونه سر به بیابون بزاره بدبخت...

Hadi Bakhtiyarvand کاش میرفت این غبغب ضایعش رو هم عمل میکرد زنیکه

Pantea Asoodeh
Valla:| cheghad bache bazi dar avord o eyne oghdei ha raftar kaard
حالمو بهم زد این زنک عقده ای همه جا عملی بدبخت..اه اه اه یعنی فقط معطل این برنامه بوده یه پولی درآره..موندم یه وقت نمیاد کامنتارو بخونه سر به بیابون بزاره بدبخت...

Hadi Bakhtiyarvand کاش میرفت این غبغب ضایعش رو هم عمل میکرد زنیکه

Pantea Asoodeh
Valla:| cheghad bache bazi dar avord o eyne oghdei ha raftar kaard

Habib Toop بهترین قسمت بفرمایید شام بود که الحمدااله بدجنس گروه اول نشد و درسته مهدی برنده نشد ولی دیدن سوختنه صنم خیلی با حال بود

Nlf Amn یعنی صنم منفوووووووووووورترین موجودیه که تا حالا دبدم خیلی داغوووووووووووونی برات متاسفم

Mani Amini
enghad khandidad shashiam yani bache 2salam injori raftar nemikone

Hooman Mohammadi مریضی روانی داره
پسندیدم � 3 � حدود یک ساعت پیش
View more replies

Shahram Sattari کسی نیست به صنم بگه بفرمایید شام جای حل مشکلات اش نیست بره روان پزشک!

Ali Reza عاغا یه هزار دلاری بدید به این صنم بره
هیچی دوست نداره,ایرادای بنی اسرائیلی میگیره چرت و پرت هم که میگه فقط برای برنده شدن
اونم از امتیاز دادنش
هههههه داشت عکس های اسپرتش یادم میرفت
شرط میبندم اگر ایران بود یکی از کسایی بود که تو صف سبد کالا گیس و گیس کشی میکرد

عزیزم زرررررررررررررررررررررررررررررر نزن
2740
2706