2733
2734
عنوان

بدون قضاوت چشم زخم

78 بازدید | 12 پست

بچه ها اعتقاد ندارم ولی خواهرم بعد مهمونی دوستاش حالش اصلا خوب نیست تقریبا یکماه هردکتری رفته ازمایش داده دارو معده میخوره خوب نمیشه

همش بالا میاره  باردارم نیست

مادربزرگم میگه چشم خوردی البته خواهرم زیباست بدون عمل وضع زندگیشم عالیه 

همه حسرت میخورن جای اون باشن

حالا دامادمون گفته من پیش چند نفر از همسرم تعریف کردم چون فوق العاده کدبانو هست 

فکر کنم از اون روز اینجوری شده

طفلک خیلی اذیته 

بنظر شما هم چشم خورده ؟

چیکار کنیم رفع بشه ؟ 

نگووو اعتقاد نداری من با چشم‌خودم دیدم چشم چ بلایی سر ادم میاره منم ی مدت پیش مراسم بودم دقیق یکی ازم تعریف کرد اومدم خونه کف پام همش داغ میکرد نمیدونمم چکارکنم 

قشنگی چشماتُ روی کره ماه پیدا کردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چشمممم زخم وجود داره حرز امام جواد

توتاپیکهای خنده مدیونید تگم نکنید بنظرم به اندازه کافی غم وغصه داریم که برای فرارازش پناه میاریم به مجازی پس تو مجازی دلیل حال خوب همدیگه باشیم♥️...الهم عجل لولیک الفرج♥️..برای شادی دل خودت الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن عدوهم♥️یک عددعاشق پاستای آلفردو♥️دیدی تواوج ناامیدی یهووو دلت میگره بغض خفت میکنه به بن بست میرسی هیچ راهی نداری انگار تموم غم عالم ریخته تو دلت؟بعد یهو شاد میشی اون اتفاق میگن اون شادی خدائه🥺♥️دستانم بوی گل میداد ومرا به جرم گل چیدن محکوم کردن اما نمیدانستن شاید من گلی را کاشته بودم❤️به امید روزی که بیام تاپیک بزنم دیدن تونستم بلاخرهه تونستم  مزون خودم دارررم با یه عالمه لباسای خاص که خودم طراحیشون کردم طبقه بالاش هم  کارگاه خیاطیمه  با یه عالمه کار آموز یه دختر خود ساخته که  روزگاری نه چندان دور شهره شهر میشه من به خودم ایمان دارم یکروزی میرسه برند مخصوصمو میزنممم چه لذتی داره خودت دونه دونه نگین های تور پرنسسی رویای دختری رو  پرس کنی وباعشق بدوزی انگار لباس عروسی خودته اون روز دیر نیس من مطعنم😌تخریب میکنم آنچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم آرزو طلب نمیکنم آرزو میسازم ... زانونمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاهتراز قد من باشد زانو نمیزنم حتی اگر تمامی آدمهاروی زانوهایشان راه بروند 
2728
2738

چشم که زندگی منو و خانوادمو ترکوند یه جوری که دیگه درست نشد😔

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤