2733
2734
عنوان

مشاوره قبل از ازدواج

159 بازدید | 7 پست

سلام مشاوره قبل از ازدواج خوب و کار بلد تویه اهواز میخام اگه کسی تجربه داره لطفا معرفی کنه ممنون میشم و اینکه مشاوری باشه که ریز باشه تو این موضوع و تست های روان شناختی و... بگیره میخایم متوجه بشیم به بلوغ فکری رسیدیم یا زوده 

سلام 

یه مرکز بهتون پیشنهاد میدم بصورت تلفنی وغیر حضوری میتونی صحبت کنی .هم هزینه هاش به صرفه است هم اینکه مشاور شون خیلی کاربلد هستند 

اینم لینک نوبت مشاور شون

https://formaloo.com/gzmqo

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مشاوره کار بیخودیه تا منه درونتون رو کنار نزارید و دومین مورد هم مامانم مامانم نکنید دیگه زندگی بقیه ...

واسه اطمینان بیشتر میخایم بریم وگرنه وابسته نیستیم به خانواده ها

مشاوره کار بیخودیه تا منه درونتون رو کنار نزارید و دومین مورد هم مامانم مامانم نکنید دیگه زندگی بقیه ...

اتفاقا مشاوره قبل از ازدواج و تست شخصیت شناسی دادن فوق العاده کمک میکنه به شناختشون از همدیگه اصلا مشاور چشم ادم و به چیزایی باز میکنه که بهش توجه نمیکنه

من خیلی راضیم از مشاوره رفتنم

اتفاقا مشاوره قبل از ازدواج و تست شخصیت شناسی دادن فوق العاده کمک میکنه به شناختشون از همدیگه اصلا م ...

منم واسه همین دوس دارم یه مشاور خوب پیدا کنم ولی متاسفانه نمیدونم باید چجوری پیدا کنم

منم واسه همین دوس دارم یه مشاور خوب پیدا کنم ولی متاسفانه نمیدونم باید چجوری پیدا کنم

تو شهرتون مراکز ازدواج آسان و اینا نیست؟ معمولا این مراکز مشاورازدواج هم دارن