2733
2734
عنوان

نوزاد 20 روزم شکمش کار نمیکنه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18740 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر از شیرخشک بدم میومد.سرم اومد. بیچاره بچه ام حالم خیلی بده. شیر خودم خیلی کمه. گه زیاد بود انقدر بچه ام زجر نمیکشید. به خدا دارم اشک میریزم.
پسرگلم امیرعباس 20 بهمن ساعت 11 و 20 دقیقه صبح اومد بغل مامان.
2731
منم هروز صبح هوا روشن میشد بچه رو ازاین مطب به اون مطب میبردم. هیشکی هم کاری ن میکرد میگفتن طبیعی ولی پسرم جیغ میکشید آخر این کارو کردم دیگه راحت شدم
هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

2740
نی نی من الان ده روزشه شیر خودمم میخوره دو روز بعد تولدش تا ۶ روز پی پی نکرد دکتر ملین هم داد دو روز دادم اثر نکرد اومدم با قطره چکان دو سه قطره روغن زیتون ریختم تو مقعدش چند دقیقه بعد یه عالمه پی پی کرد
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
خاکشیرو بجوشون ولرم که شد یه قاشق کوچولو بده بخوره اصلا هم نگران نباش زود خوب میشه برای شیرت عرق زیره سبز بخور ..... عااااالیه ... من برای شیرم همه چی امتحان ککردم ولی با زیره بهتر شد شیرم
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
سلام عزیزم فکر نکنم به خاطر شیرخشک باشه پسر من با اینکه فقط شیر خودمو میخورد تا یک تکه وقت اینجوری بود مخصوصا صبح ها زور میزد و گریه میکرد فکر کنم کولیک باشه غذای نفخ دار نخور کاهو کلم نخور حبوبات رو حتما از شب قبل بزار خیس بخوره تا میتونی سینه ی خودتو بزتر دهنش هر چی بیشتر مک بزنه شیر بیشتر میاد
اینایی که دوستان میگن واسه شیر مادره.شیرخشک تنها راهش عوض کردنشه.شاید بچه الرژی داره به اون مارک. درضمن تره فوق العاده نفاخه.اصن نخور.بجای شیرخشک ترنجبین بده.خوب که شد ی مارک خوب واسش تهیه کن. اگه مشکل باد معده داشت هم عرق نعنا.خودتم زیاد بخور
به خودم افرین میگم.من روی سنگ پا رو هم سفید کردم