2733
2739
عنوان

کودکی و نوجوانی حسرت چی رو داشتین؟

4189 بازدید | 170 پست

با اینکه وضع بابام خوب بود

من راهنمایی که بودم بهم پول تو جیبی نمیدادن 

حسرت ساندویچ های بوفه رو داشتم 

حسرت خودکار اکلیلی همه داشتن تو کلاسمون 

دفترهای فانتزی و عروسکی

پاک کن های خوشبو 

مادرم  لباس قدیمی خواهرامو میداد بپوشم 

اول مهر سر صف کفشم پاره شد از سر صف مامانم بردم بازار تازه یادش اومده بود روز اول مهر کفش بخره 

حتی پنجم ابتدایی که بودم مارو بردن نمایشگاه کتاب دوستم که تک فرزند بود کلی برچسب کارتونی پو و چیزای دیگه خرید اما من پول نداشتم اونقدر با حسرت نگاه میکردم روز قبلش اعلام کرده بودن پول بیارین ولی بهم ندادن 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه روز استرس نکشم....

با افتخار آرمی هستم❤یه دختر هفت ساله دارم که عاشق بی تی اس و من اینجوری تربیتش کردم همه میگفتن گناهه تربیت دخترت خراب میشه...اما من گوش نکردم گذاشتم خودش علاقشو انتخاب کنه دخترم الان عاشق کوکی هستش....بعضی وقت ها با هم میشینیم انیمه هایی که مناسب سنش هستند رو نگاه می کنیم بعضی وقتا باهم چالش میگیریم بعضی وقت ها هم گند میزنیم به آشپزخونه و چند تا چیز و باهم مخلوط می کنیم و یه ترکیب سمی به وجود میاریم تازه هر چهارشنبه مسابقه مد داریم من اینجور مادری هستم شاید تربیت من واستون بد باشه ولی من نمیتونم بچمو افسرده بار بیارم مثل خودم...خواب بودم بیدار شدم خسته بودم شاداب شدم گریه کردم....کردم‌...کردم انگار که درست نمی‌شود!!!!مشترک گرامی این کاربر غمگین است به حرف هایش توجه نکنید....

چرا یکار نمیکنی فراموششون کنی؟ 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2740

حسرت داشتن بابا 

چون بچه ی طلاق بودم 

چون تو این سالها یکبار نگفت بزار بهش زنگ بزنم ببینم کجاست چیکار می‌کنه زنده اس یا مرده 

حسرت سر سفره ی هفت سین نشستنه دوتایی 

حسرت غذا خوردن سه تایی 

حسرت اینکه یکبار از مدرسه تا خونه تو اون کوچه های ترسناک خودم تنهایی بدو بدو نکنم و بابام با ماشینش مثل بقیه بچها بیاد دنبالم 

تو کودکی در حسرت یه اتاق جدا با تخت خواب داشتم .

چون دوستم داشت من نداشتم همیشه حسرت میخوردم🥺

ولی مهم تر از این حسرت داشتن بابا رو میخوردم 

بچه هارو می دیدم دست بابا شونو گرفتن خیلی اذیت میشدم خیلی

😭

از لحاط مالی و رفاه هیچ حسرتی نداشتم

در عوض پر بودم از حسرت عشق ، محبت ، دوست داشتن ، پاکی و صداقت

حالم از دنیا و آدماش بهم میخوره

🦋در سکوتی که دلت دست دعا باز نمود🤲🏻، یاد ما باش که محتاج دعائیم هنوز🌱💙

من حسرت یه دوربین عکاسی داشتم😢

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

عزیزمممم 😔 چ حسرت هایی

منم از بچگی حسرت ی اتاق داشتم ک رنگ دیوار هاشو صورتی باشه و فقط مال خودم باشه ..

همه دوستام اسکیت داشتن الا من 

آنقدر دلم میخواست .. آرزوم بود ولی هیچ وقت مامانم ن گذاشت بابام بخره و ن خودش خرید .. چون اتاق مستقل و اسکیت رو واسه دختر بد میدونست 🙂

آخ آخ آخ....... واقعا متاسفم 

همه یه حسرتایی داشتن. 

حتما کودک درونتو ببین باهاش همدردی کن ♥️

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2706