2737
2739
عنوان

یه راهکار خوب بدین برای این ادم

60 بازدید | 3 پست

یکم طولانیه 

میخوام رفتار حرص درار بهم پیشنهاد بدین و بگید چیکار کنم چون مادرم چندین بار باهام دعوا کرده که احترام خالت رو نداری در صورتی که اون اصلا به ما احترام نمیذاره 

خالم همش در حال گله و شکایت با کوچکترین چیزی ما باید زنگ بزنیم حالشو بپرسیم  یا هی براش کادو ببریم انتظارات زیاد داره 

حالا زنداداشم عمل داشت ولی با اینکه شوهر خاله ام خبر داشت ولی اصلا خالم نه اومده عیادتش نه حتی زنگ زده مامانم هی مارو مجبور میکرد سر هر چیزی به خاله ام زنگ بزنیم حالشو بپرسیم یا زنگ نمیزدیم هی میپرسید حال خالتو پرسیدی زنگ زدی یا نه .و برو الان زنگ بزن خالم خنثی بود درمورد ما

چند روز پیش مامانم بهش گفته عیادت عروسم نیومدی یهو با لحن تند شروع کرده و گفته من خودم مریض بودم شما هیچوقت سراغی ازم نمیگیرین بعد مادربزرگمم گفته اره دخترم مریض بوده شما هم زنگ نزدین در صورتی که الکی گفتن اینو خالم مشکلی نداشته 

حالا بنظرتون کار خالم بی احترامی نبود ؟با وجود اینکه خودش اصلا کارایی که که از ما انتظار داره انجام نمیده 

چجوری باهاش برخورد کنیم؟ 

مادرم از خالم بزرگتره .مادربزرگم چرا طرف خالمو گرفته با اینکه مقصر بود ؟

حرف مامانتو گوش نده و زنگ نزن 

بجهنم دو سه بار ناراحت میشه بعدم بیخیال 

دوری و دوری از این آدما 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
حرف مامانتو گوش نده و زنگ نزن  بجهنم دو سه بار ناراحت میشه بعدم بیخیال  دوری و دوری از ا ...

اره شمارشم پاک کردم واقعا دل زندادشم هم اونجا بود شکست چون مادرم سر همین خالم چندبار باهاش برخورد کرده بود که چرا فلان روز باهاش فلان رفتارو داشتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731