2733
2739
عنوان

مبلمان کویین فرانسوی

4169 بازدید | 32 پست

نظرتون چیه؟؟

امشب یه دست مبل کویین با ست غذاخوری ۸ نفره ش گرفتیم.

واسه پذیرایی

واسه نشیمن خودمون میخوام مبل مدرن و راحتی بگیرم

بنظرتون میخونه باهم؟؟

اینم بگم سبک مبلمان فرانسویم ازین ساده هاس.تاج و منبت و اینا نداره....

ریپلای مخالف جواب نمیدم خودتو خسته نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

آره خوبه ۲جای متفاوت بچینی همخوانی نداشته باشه اتفاقا زیباتره

۲سبک با ۲چیدمان متفاوت

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
قربونت رنگ چوبش سورمه ای براق خیلی نازه عاشقش شدم پارچه استخونی به سفید میزنه

بابت رنگش چه ریسکی کردی

کاور لازمی پس

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

من عاشق کویین فرانسه ام

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ممنونم کلا باجلومبلیاش شد ۲۵۰

من قیمت گرفتم بهترین کیفیت 

ست کامل البته بدون تختخواب 

80تومن😶

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
هنوز تو مغازه ی آقاهس گف ۱۵ روز اجازه بدین بمونه . این کارمون پرفروش بوده ویترینم خالی نشه زرنگ تش ...

میتونستی قبول نکنی

2706