2733
2734
عنوان

کسایی که با فوندانت کار کردن

236 بازدید | 14 پست

فوندانت روی خامه اب میشه؟کیکی که روکشش خامه است تزئینات فوندانت چند ساعت روش دووم میاره؟

تویی که بجای استارتر میای جواب سوالی که ازش پرسیدمو میدی ببین جواب دارم برات خب؟!🤐 ولی آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند.بمون عزیزم پاهاتم دراز کن راحت باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زیاد دووم میاره 

اخه میگن خامه آبش میکنه

تویی که بجای استارتر میای جواب سوالی که ازش پرسیدمو میدی ببین جواب دارم برات خب؟!🤐 ولی آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند.بمون عزیزم پاهاتم دراز کن راحت باش

نه سریع آب نمیشه

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

چیزی نمیشه ولی بهتره کیک رو تازه مصرف کنین نهایت چهار پنج ساعت تو یخچال بدونه وگرنه بوی یخچال میگیره 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
اخه میگن خامه آبش میکنه

ن بابا پ این کیک خامه ایا ک روکش فوندانت دارن چی ان

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
فوندانت دووم میاره اون خامه دووم نمیاره اب میشع

ممنون از راهنماییت❤

ن بابا پ این کیک خامه ایا ک روکش فوندانت دارن چی ان

اره منم به همون فکر کردم تو نت زدم اینطوری نوشته بود 

چیزی نمیشه ولی بهتره کیک رو تازه مصرف کنین نهایت چهار پنج ساعت تو یخچال بدونه وگرنه بوی یخچال میگیره ...

نه خب خودم کیک خامه ای زیاد پختم تازه هم استفاده میکنیم ولی برا تولد پسرم میخواستم ببینم میتونم از چند ساعت قبل با فوندانت تزئینش کنم یا نه

نه خب خودم کیک خامه ای زیاد پختم تازه هم استفاده میکنیم ولی برا تولد پسرم میخواستم ببینم میتونم از چ ...

آره بابا خیالت تخت

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
آره بابا خیالت تخت

مرسی عزیزم❤