2733
2734

خواستگارم اصالتا کوچ نشین بوده 

خودش تحصیلات عالیه داره و دور از خانوادش تو شهرما شاغله،وکیل دادگستریه

حالا منصرف شده بخاطر وضعیت اقتصادی

گفت بامن زندگی ارومی نداری،پولی که درمیارم واسه۸نفره(منظورش خانوادشه)

نظرتون رو بگین

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

من بودم نمیتونستم کنار بیام 

پس جواب منفی میدادم 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

با مردی ک خرج خانوادشو میکشه ادم زود پیر میشه 

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙

درست میگه اگه آدم قانعی نیستی حتما باهاش ازدواج نکن چون اگه بخواد خرج خانواده اش رو بده حتما شما در اینده به مشکل میخورید

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

کلا بپرهیز.چون بشدت مشکلات خواهی داشت نمونش اطرافم زیاده وای که چه قدرمشکل ودعوادارن اه ..هرکی ازراه میرسه یه نوک به زنه میزنه..خوداقاهم بنده خداداره میگه باهاش خوشبخت نمیشی پس بهتره بیخیالش بشی...