2737
2739
عنوان

فک کن یه سایت باشه... 😂😂😂

272 بازدید | 17 پست

فک کن یه سایت باشه مردا توش تاپیک بزنن

وای غذای مادر زنم امروز شور بود بهش بگم یا نه

با زنم دعوام شد 

مهمونی ک میاد و نمیره خسته شدم دیگه

زنم حموم نمیره بو میده چجوری بفرستمش حموم راهکار بدید

تعمیرکارم دستامو با چی بشورم سیاهی زیر انگشتام بره

نظر سنجی میذارم جواب بدید

کدوم بهم میاد 

اسکرین شات از چت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ددی سایت هس

اونجا قبلا سر زدم جو اونجا بیشتر شبیه گروه های فامیلیه آخه😂 بعدشم تعداد خانمایی که عضون بیشتر از آقایونه😂

کاش یاد بگیریم میشه بانظر کسی مخالفت کرد بدون اینکه بهش بی احترامی کنیم.                                               کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!     
اونجا یبلا سر زدم جو اونجا بیشتر شبیه گروه های فامیلیه آخه😂 بعدشم تعداد خانمایی که عضون بیشتر از آق ...

منم اونجا عضوم رفتم سر در نیاوردم خوردم در و دیوار سایت 🤕 دیگه نرفتم الانم رمز ورودم یادم نیس

خاطره خوب کسی شو...                            حتی اگر قرار بر همیشه بودن نیست،           آنی شو ک وقتی در ذهنش آمدی              چشمهایش تو را لو دهند!                         
اونجا قبلا سر زدم جو اونجا بیشتر شبیه گروه های فامیلیه آخه😂 بعدشم تعداد خانمایی که عضون بیشتر از آق ...

منم رفتم اصلا اینجوری نیست بیشتر شعر و ایناست😂😐

که خدا بغل کند مگر مرا...
منم اونجا عضوم رفتم سر در نیاوردم خوردم در و دیوار سایت 🤕 دیگه نرفتم الانم رمز ورودم یادم نیس

در و دیوار سایت تشبیه جالبی بود😂

کاش یاد بگیریم میشه بانظر کسی مخالفت کرد بدون اینکه بهش بی احترامی کنیم.                                               کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!