2733
2734
عنوان

دختر ۶ ماهم هنوز گردن نمیگیره

811 بازدید | 24 پست
سلام خانما من یه دختر ۶ ماهه دارم که هنوز خیلی خوب گردن نمیگیره تو حرف زدن هم هنوز قان قون نمیکنه البته از خودش صدا در میاره جیغ میکشه اما صدای قان قون تاحالا نشنیدم تا سه چهار ماهگی اغون میگفت الان دیگه نمیگه یک ماه هم زود بدنیا اومد خواهشا کمک کنید
سلام عزیزم، خوبی؟ عجله نکن، میگیره بالاخره. وقت تولد دکترا به بیماری خاصی شک نکردن؟
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم حساس نباش، ایشالله چیزی نیست، بچه ها با هم متفاوتن، شاید بدلیل تولد زودرسش باشه.
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
عزیزم حتما دکتر متخصص خوب ببرش، اگه تونستی پیش یه متخصص ژنتیک هم ببرش. وضعیت زبونش چطوره؟ زبونشو از دهنش زیاد بیرون میاره؟
2706