2737
2739
عنوان

کی می‌تونه کمک کنه ،😔😔

189 بازدید | 18 پست

الان نزدیک دوماهت یه مقدار خون از ادرارمددفع میشه 

هیچ علایمی ندارم فقط یک بار قسمت پایین کمرم درد گرفت رفتم آزمایش دادم دیدم اینجوریه 

سونو رفتم چیزی رو نشون نداد 

ولی هنوز اون مقدار دفع خون تو ادرار هست البته رنگ ادرارم خونی نیست 

سنگکل و اینا خوردم ولی فایده ندارد 

از ترس دارم میمیرم خدایا  

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
منم ازمایش دادم تو ادرارم خون دیده شده سمت چپ کلیمم درد میکنه میخام الان برم دکتر ببینم چیه

آخه اکثرا میگفتن سنگه ولی سونو چیزی نشون نداددرد داشتی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو متخصص کلیه و مجاری ادراری فکر کنم باید از داخل با دستگاه مثانه رو ببینن البته قبلش یه مقدار دارو میده بهت 

من داشتم منتها تو‌ک‌اب آزمایش نه با چشم عادی ببینم 

گفتن سونو چیزی نشون نمی ده باید از داخل بررسی بشه که نرفتم 🤪😐 ترسیدم البته الان پشیمونم چون دکتر عالی بود ولی الان دو سه ساله رفته 

مشکل روده هم باید چک بشه دل‌پیچه و درد شکمی ندارید یبوست یا اسهال  

باید یک دور کامل بررسی بشید نگران نباشید 

اگر سبک زندگیتون غذای سالم و ورزش نیست حتما تغییر کامل بده غذا های پختنی و آشی و سبک و ورزش روزانه فست فود و نوشابه و تنقلات حذف  .نصف این مشکلات از برنامه زندگی نادرستی که همه ما درگیرش هستیم

مطمئنی خونه شاید عفونت داری یا عوارض قرصیه 

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️
آخه اکثرا میگفتن سنگه ولی سونو چیزی نشون نداددرد داشتی ؟

سونو سنگهای کوچیکو نشون نمیده سی تی شایدنشون

سوزش ادرار تکرر درد پهلوهم داری

آزمایشتو میتونم ببینم سونو هم داری بزار

2738
برو متخصص کلیه و مجاری ادراری فکر کنم باید از داخل با دستگاه مثانه رو ببینن البته قبلش یه مقدار دارو ...

اون که آره سر کار از بس سرم شلوغ بود 

تا دو ظهر دستشویی نمی‌رفتم 

آب هفته ای پنج لیوان میخوردم

سونو سنگهای کوچیکو نشون نمیده سی تی شایدنشون سوزش ادرار تکرر درد پهلوهم داری آزمایشتو میتونم ببینم ...

سونو ندارم اما فقط در حد هشت تا ده تا RBc بود 

سونو سنگهای کوچیکو نشون نمیده سی تی شایدنشون سوزش ادرار تکرر درد پهلوهم داری آزمایشتو میتونم ببینم ...

علایم ندارم فقط همون بار اول که آزمایش دادم 

منم همیشه (حداقل از ۵ سال پیش) یه ذرات خون تو آزمایش دیده میشه. تا حالا پیگیری نکردم چرا 😕 مشکل دی ...

یعنی از پنج سال همینجوری خون تو ادرار داری ،🥺🥺🥺

اون که آره سر کار از بس سرم شلوغ بود  تا دو ظهر دستشویی نمی‌رفتم  آب هفته ای پنج لیوان م ...

پس احتمال زیاد همونه تاثیر روی روده و مثانه گذاشته روشت رو عوض کن به خودت آسیب نرسون که بعدها پشیمون بشی و هر چی درآمد داری بشه از این دکتر به اون دکتر 

و  حتما یه بررسی کامل پیش یه دکتر خوب برو  

زن ها به سرما هم حساس هستن پس از پا و شکم نزارید یادتون بشه و غذای آماده سالم و مایعات کافی 

2706