2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پیش یه دکتر دیگه عمل کردم اگه بتونی با دارو خوب بشی بهتره چون من تا حالا دو بار عمل کردم الان باز ...

واقعا من الان نزدیک ۷ ساله درگیرش شدم پیرم کرده فقط میخوام از شرش خلاص بشم 

کدوم شهره ؟ من تهرانم

تهران هست هنوز نرفتم ک بگم نتیجه چطور بوده حضوری ۳-۴ ماه قبل باید وقت بگیری تعریف دکتر کردافشاری رو شنیدم نمی دونم خودش بیمار میبینه یا زیردستاش

خدا با من است 🙌🌹
وای اصلا انجا ندی ها عمو من تو بیمارستان لاله زیردست ی دکتر خوب عمل کرد یعنی مصیبتی کشید ها بدتر مری ...

پس چکار کنم دارم دیونه میشم ببخشید ها بینیم کلا گرفته کیپ شده اصلا از حرف زدن خودم متنفرم تو حرف زدنم هم تاثیر گذاشته   

پس چکار کنم دارم دیونه میشم ببخشید ها بینیم کلا گرفته کیپ شده اصلا از حرف زدن خودم متنفرم تو حرف زدن ...

کلینیک ماد فوق تخصص ریه هست ب من گفته بود برای آلرژی و سینوزیت بیا پیشم من نرفتم ولی دکتر خوبه ای هست دکتر سلوکی 

خدا با من است 🙌🌹

ببخش بهت پیام دادم نتونستم اسمتو تگ کنم ♥️🙏🏻خوشحال میشم بیاین ضرر نمیکنی🌸🌸🌸

فیلمو عکس غذاهام با دستور

ترفند خونه داری و فیلماش

تربیت فرزند تجربم و بازی♥️

عکسها و سوالای شما

چالش و رای گیری برنده چالش بعدو میزاره✅ 💓

پنجشنبه ها معرفی ماسک صورت🌺

https://eitaa.com/rozmareham

لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن